Maximum Kart Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Maximum Kart Türkiye’nin özel sermayeli mevduat bankalarından biri olan İş Bankası’na bağlı olarak hizmet veren kredi kartıdır. İlk olarak 1924 yılında Cumhuriyet döneminin ilk bankası olarak Türkiye İş Bankası faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra İş Bankası bankacılık sektöründe hizmet vermeye devam ederek kredilerini ve kredi kartlarıyla faaliyetlerine devam etmişlerdir. Kredi kartları arasında bulunan Maximum Kart, Maximum Gold, Maximum Platinum, Maximum Aidatsız ve İş’te Üniveristeli adı altında birçok farklı özellikli kartları bulunmaktadır. Kredi kartlarından biri olan Maximum Kart sayesinde kolayca ve güvenli bir şekilde alışverişleri yapmalarına imkan sağlamaktadır. Maximum Kart kredi kartları müşterilerinin alışveriş yaparken MaxiPuan kazanmalarına ve kazandıkları puanları üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerde kullanma imkanınız bulunmaktadır. İş Bankası kredi kartlarını yurt içinde bulunan ATM’lerin yanı sıra yurt dışında bulunan ATM’lerde de işlem yapma imkanı sağlamışlardır. Ayrıca yurt dışında da geçerli olan Maximum Kart müşterilerine özel birçok fırsat ve kampanyalarıyla hizmet vermektedir. Bütçenizi zorlamadan alışveriş yapabileceğiniz Maximum Kart ile nakit ihtiyaçlarınız için nakit avans çekebilir ve ödemelerinizi taksitli bir şekilde kolayca yapabilirsiniz. Kredi kartları ile taksitli alışveriş yaparak kolayca ve güvenli bir şekilde ödeme imkanı sunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek kredi kartları hakkında sormak istediğiniz sorular ve yaşadıkları sorunlar için Maximum Kart müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Maximum Kart çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Kredi kartları hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Maximum Kart müşteri iletişim telefon numarası: 0850 724 07 24

Arama terimleri: Maximum Kart müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Maximum Kart çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir