Mavi Jeans Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

mavi-jeans-musteri-temsilcisi-telefon-numarasi

1991 yılında İstanbul’da kurulan ve yaklaşık 27 yıldır Türkiye başta olmak üzere birçok dünya ülkesinde denim modasına yön veren Mavi Jeans firması ülkemizin en iyi giyim markalarından bir tanesidir. Mavi Jeans, ABD, Almanya, Kanada, Hollanda, Rusya ve Avustralya gibi ülkelerinde aralarında bulunduğu toplam 35 farklı ülkede 5 binin üzerinde satış noktasına sahiptir. Dünya genelinde satış yaptığı 5 bin satış noktasının 394’ü ise Mavi Jeans’e ait mağazalardır.

1991 yılında denim üretimine başlayan ve ülke genelinde kısa bir sürede büyük bir popülarite ve üne sahip olan Mavi Jeans 1996 yılı itibari ile yurtdışına açılmaya karar verir. İlk olarak dünyanın önde gelen şehirlerinden olan New York, Berlin, Münih, Vancouver, Frankfurt ve Moskova gibi şehirlerde denim mağazaları açan Mavi, David Jones ve Lord&Taylor gibi dünyaca ünlü mağaza zincirlerinde de satış yapmaktadır.

2006 yılında dünyaca ünlü Time Dergisi tarafından açıklanan “Dünyanın En İyi 16 Jeans Markası” arasına giren Mavi Jeans dünyanın birçok ülkesi tarafından tanınan bir markası haline geldi. Kıvanç Tatlıtuğ, Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya gibi ünlü isimlerin reklam filmlerinde rol aldığı Mavi Jeans internet mağazası üzerinden de müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Mavi Jeans Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 288 62 84

Mavi Jeans ürünleri hakkında detaylı bilgi almak, şikayet öneri ve isteklerinizi iletmek için müşteri hizmetlerine yukarıda yer alan numaran ulaşabilirsiniz.

Mavi Jeans Müşteri Hizmetleri İletişim Mail Adresi
[email protected]

Mavi Jeans İletişim Formu (Tıklayın)

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Mavi Jeans çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir