Markafoni Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Markafoni 2009 yılında hayatımıza giren, şuanda Türkiye’nin en çok tercih edilen alışveriş sitelerinden bir tanesidir. Online mağazacılık sistemiyle çalışan firmanın, showroom ve mağazaları bulunmamaktadır. Alışverişlerinizi sadece web sitesi üzerinden yapabileceğiniz Markofoni; Kadın Giyim, Kadın Parfüm, Kadın Çanta, Kadın Ayakkabı, Kadın Aksesuar, Erkek Ayakkabı, Erkek Aksesuar, Erkek Parfüm ve Spor Ayakkabı kategorilerinde ürün satışı gerçekleştirmektedir.

Markafoni 2018 Kargo Ücreti Ne Kadar?

Markafoni web sitesi üzerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizin tamamında kargo ücretsizdir. 100 TL ve altı alışverişlerinizde ise sabit 7.5 TL kargo ücreti bulunmaktadır.

Markafoni Hangi Kargo Şirketi ile Çalışmaktadır?

Yapacağınız alışverişlerde ürünleriniz Yurtiçi kargo ile sigortalı olarak gönderilmektedir. Ürününüzü alırken kargoya veriliş süresi yazmaktadır. Alım gerçekleştirdikten sonra ortalama 1 iş günü içerisinde ürününüz eline ulaşacaktır. Şayet ürün teslimatı yapıldığı süre zarfı içerisinde adreste sizi bulamazlar ise kargonuz şubede 3 gün bekletilecektir. Size en yakın Yurtiçi kargo şubesinden ürününüzü teslim alabilirsiniz.

Markafoni Yurtdışına Teslimat Yapıyor mu?

Markafonu K.K.T.C dahil olmak üzere Türkiye harici hiçbir ülkeye teslimat yapmamaktadır. Alışverişlerinizi sadece Türkiye sınırları içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm verdiğimiz bu bilgilere rağmen hala Markafoni ile ilgili sorun, görüş ve istekleriniz mevcut ise aşağıda vermiş olduğumuz irtibat yollarından  birini tercih ederek Markafoni müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Markafoni Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 340 08 08

Markafoni Müşteri Temsilcisi E-Posta Adresi
[email protected]

Ürün değişimleri, iade talepleri ve benzer tüm problemleriniz için Markofoni müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Alışverişlerinizde yaşadığınız problemleri alt tarafta bulunan yorum formundan bizlere ileterek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Markafoni çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir