Mango Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası | İletişim Numaraları

Mango Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Mango Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

1984 yılında İspanya’nın Barselona şehrinde kurulan ve ağırlık olarak bayan giyim üzerinde ürünler üreten Mango firması Nahman Andic ve Isak Andic kardeşler tarafından kurulmuştur. İlk mağazalarını Barselona’da açan kardeşler yıllar içinde firmayı geliştirerek günümüzdeki haline kavuşturmuşlardır. Günümüzde yaklaşık 14 bin çalışanı bulunan ve onlarca ülkede 100’ü aşkın mağazası ile milyonlarca insana hitap eden bir marka haline gelmiştir.

Mağazalarının yanı sıra internet üzerinden de müşterilerine hizmet sunan firma ülkemizde de en çok tercih edilen markaların başında gelmektedir. Mango firması müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek ve ürün kalitesini arttırmak adına müşteri hizmetlerini kurmuştur.

Mango Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 211 64 70

Mango müşteri hizmetleri hafta içi her gün 08:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu saatler dışında iletişim kurmak için iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Mango İletişim Formu (Tıklayın)

Mango ile yaptığınız alışveriş ve müşteri hizmetleri ile görüşme tecrübelerinizi bizimle sayfanın alt kısmında yer alan yorum kısmına yazarak ziyaretçilerimizle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Mango çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Arama Terimleri: Mango iletişim bilgileri, Mango telefon no, Mango irtibat tel, Mango canlı destek hattı, Mango çağrı merkezi, Mango şikayet hattı

Cevapla