Maksimum Kitap Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Maksimum Kitap Türkiye’de kitap sektöründe hizmet veren internet sitesidir. Diğer kitap sitelerinde satılan roman, hikaye, şiir ve edebiyat kitaplarını satmak yerine sınava yönelik kitaplarla hizmet vermektedir. Türkiye’de yapılan sınavlara müşterilerini hazırlamak ve okuldaki derslerine yardımcı olmak amacıyla faaliyetlerine başlamıştır. Maksimum Kitap ilkokul, ortaokul ve lisede derslere ek olarak lise ve üniversite sınavlarında yardımcı kitapları piyasaya sürmüştür. Milli Eğitim Bakanlığı  ve ÖSYM tarafından yapılan sınavlar için bütçenizi zorlamadan test, deneme ve soru bankalarını satın alabilme imkanınız bulunmaktadır. Ayrıca KPSS adıyla bilinen Kamu Personeli Seçme Sınavına hazırlanmak için birçok farklı yayına ait kitapları satışa sunmuştur. Maksimum Kitap ürünleri arasında YDS, YÖKDİL, YKS, TYT ,YDT ve TUS sınavları başta olmak üzere Polis Meslek İçi sınavları, Açıköğretim kitapları, üniversite ders kitapları, bankacılık sınavları,  PTT sınavları, Tıp Dil Sınavları, Askeri Okul kitapları ve Yabancı Dil kitapları sayesinde birçok müşterisinin sınavlarına hazırlanmalarına destek olmaktadırlar. Maksimum Kitap kitaplarının yanı sıra kırtasiye ürünleri ve sözlüklerini de piyasaya uygun fiyatlarla sunmuştur. İnternet üzerinden üye olmadan da verebileceğiniz siparişlerinizi dikkatli bir şekilde hazırlamaktadırlar. Maksimum Kitap farklı ödeme seçeneklerine ek olarak kapıda ödeme ve taksit imkanı sunmuştur. Müşterilerinin ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve siparişleri ile yaşadıkları sorunlar için Maksimum Kitap müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Maksimum Kitap çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünleri hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Maksimum Kitap müşteri iletişim telefon numarası: 0850 303 66 78

Arama terimleri: Maksimum Kitap müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Maksimum Kitap çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir