Letgo Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Letgo, 2016 yılının Nisan ayında Türkiye’de faaliyetlerine başlayan ve mobil platformlarda uygulama halinde hizmet veren bir ilan platformudur. ‘Çek, yükle, kolay sat’ mottosu operasyonlarına hızla devam eden Letgo; kullanım kolaylığı, ücretsiz oluşu ve bulunduğunuz konuma en yakın alıcıya ulaşmanızı sağlayan algoritması ile en gözde alım satım platformlarından biri haline gelmiştir.

Artık kullanmak istemediğiniz, nakit ihtiyacınızdan dolayı satmak istediğiniz, elinizde fazla bulunan veya herhangi bir sebepten satmak istediğiniz sıfır veya ikinci el eşyalarınızın fotoğraflarını anında çekip ilan haline çevirebilir; ilanınızın başlığını ve ilan açıklamanızı dilediğiniz gibi özelleştirebilir, istediğiniz fiyattan satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Letgo üzerinden alıcı ve satıcının daha kolay iletişim kurabilmesi için anlık mesajlaşma özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde satın almak istediğiniz ürünün satıcısına ürün hakkında sorularınızı sorabilir, fiyatta pazarlık yapabilir, satın almaya karar verdiğinizde bir buluşma noktası seçebilir veya ürünün size kargolanması için ödeme ve kargo bilgilerinizi iletebilirsiniz.

Letgo üzerinden kolayca Araba, Emlak, Teknoloji, Taşıtlar, Spor, Ev, Eğlence, Moda, Çocuk, Diğer Hizmetler kategorilerinde ürün satışlarınızı yapabilir veya ürün satın alabilirsiniz.

Her e-ticaret platformunda olduğu gibi Letgo kullanımı esnasında da kullanıcılar bir takım sorunlar ile karşılaşabilmektedir. Bu sorunlar genelde şu şekildedir; Letgo hesap kapatılması, Letgo şifre kurtarma, Letgo üzerinden satın alınan veya satılan bir ürün hakkında dolandırıcılık ve buna benzer diğer sorunlar gibi. Bu sorunlar ile ilgili en hızlı ve en sağlıklı çözüm bulmak için Letgo müşteri hizmetlerine başvurabilirsiniz.

Letgo’nun 444 lü veya 0850 li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak uygulama üzerinden sol menüde bulunan ‘Yardım’ menüsü adı altında yer alan ‘Müşteri Hizmetleri’ butonuna tıklayarak yardım alabilir veya aşağıda bulunan Letgo e-posta adresine yardım almak istediğiniz veya yaşamış olduğunuz sorunu bildirerek yardım alabilirsiniz.

Letgo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Maalesef, henüz yayımlanmamıştır.

Letgo İletişim Mail Adresi
info@letgo.com

Ayrıca Letgo hakkında istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi de bu mail adresine dilediğiniz gibi bildirebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Letgo çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

12 comments

 1. Mustafa yıldız Reply

  Fazla para kesinti piyapılmış kontrol edeemisiniz. İlanı hızlı sat mobil ödemeli bölüm satın almıştım

  • MEHMET HALİS Reply

   Benden de. 6.99 yazmasına rağmen 9 tl ücret çekmiş LETGO firması..! DOLANDIRICI bu firma galiba..!

 2. ferhat kulpu Reply

  para yitirdiğim hale hesabımı kapatilar herkes ilan veriyor benim kini niye kapatiniz

 3. Tahsin eriş Reply

  Farklı bir cihazdan sattığım ürünlerin tamamını göremiyorum.cihazimdam başka bir sayfaya bıraktığım mesaj sayfadan çıktığım anda yazdığım mesajlar kendi kendine siliniyor.ve iki gündür ne bir yorum nede bir mesaj alıyorum.sorunumun bir an önce çözülüp tarafıma bilgi verilmesini talep ediyorum saygılarımla

 4. Ramazan Reply

  Merhabalar letgoya aracımı paylaştım ve bi şahıs aracımın km sini kendisinin düşürdüğünü söyledi ve ardından küfür yağdırıp beni engelledi bu kişiyi nasıl bulabilirim
  05079907416

 5. Ferhat Aslan Reply

  Hesabımı kullanamıyorum.neden göstermeksizin durdurulmuş.açtırmak istiyorum.açılmayacaksa lütfen iptal edilsin.

 6. Mehmet Reply

  Bir şey arıyorum yakınlarımda ara diye mesafeyi ayarlamaya uğraşıyorum bana yüz km ötesini gösteriyor. Bana değil herkese açıkçası. Buna bir çözüm bulursanız çok harika olacak yoksa bir şey bulamıyoruz.

 7. Hakan cin Reply

  Sayfama bildir gelmiyor bir ürünü sattima sır bir arkadaş bana aklınca saçma sualler iletti ben bu arkadaşa mal dahi satmadigim halde parasını hesabima yaptırdığını söylersek brni kelimesel olarak suçladı ne bu şahısa birseybdattim nr de para transferi hesabıma geçmiştir benim sattığım ikisiler bellidir bilginize en kısa sürede sayfa min aktivasyonunu rica ederim

 8. Hakan cin Reply

  Acil cevap ve konunun araştırılması bir densiz yüzünden sayfa kapatmakta nedir lütfen aciklansin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir