Lenovo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Lenovo markası tam olarak 1984 senesinde kurulmuştur. Çin ülkesinde kurulan Lenovo günümüzde teknoloji cihazları ile gündemde yer almaktadır. 160’ı aşkın ülkede hizmet vermekte olan Lenovo  ürettiği teknolojik ürünleri ile adından sık sık bahsettirmeyi başarmıştır. Düşünceli ve yenilikçi personel kadrosu ile üretimlerine yön veren şirket her geçen gün ürünlerini geliştirmekte ve bu yönde çalışmalar yapmaktadır. Saniye başı dört Lenovo cihazının satıldığı rapor edilmiştir. Günümüzde bilgisayar, tablet, telefon üretimleri yapmakta olan Lenovo şirketi dünya genelinde büyük bir müşteri kitlesine sahiptir. Türkiye’nin de teknoloji pazarında yer alan Lenovo  markası kısa bir süre içerisinde Çin’in fenomen şirketleri arasında yer aldı. 2016 senesinde 16.604 milyar dolarlık hasılat elde eden firma, 2014 senesinde ise Motorola markasını satın almıştır. Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde bir bayisi bulunan Lenovo; Teknosa, Vatan Computer, hepsiburada.com, Media Markt, Beko ve Arçelik gibi mağazalarda da yer almaktadır. Lenovo müşteri hizmetlerini arayarka size en yakın satış yetkilisinin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Lenovo markasının ürünleri hakkında görüşlerinizi ve şikayetlerinizi Lenovo çağrı merkezini arayarak dile getirebilir ve yetkililerden destek alabilirsiniz. Ayrıca satın aldığınız ürünlerin garanti belgesi ve teknik servisi hakkında öğrenmek istediklerinizi de Lenovo iletişim numarasını arayarak dile getirebilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan Lenovo müşteri temsilcileri, müşterilerinin sorunlarına çözüm bulmaya çalışmaktadır.

Lenovo  Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0 212 912 0134

Arama Terimleri: Lenovo irtibat telefonu, Lenovo canlı destek, Lenovo müşteri temsilcisi, Lenovo şikayet hattı, Lenovo iletişim numarası, Lenovo telefon numarası, Lenovo çağrı merkezi, Lenovo müşteri hizmetleri

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir