LC Waikiki Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

LC Waikiki Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren mağazadır. LC Waikiki 1988 yılında giyim alanında faaliyetlerine başlamıştır. LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş. adı altında 1997 yılında Türkiye’de ürünleri ile hizmet vermiiştir. LC Waikiki mağazalarında birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri ile müşterilerine hizmet vermiştir. LC Waikiki kadın, erkek ve çocuk giyim alanında birçok farklı modelden ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, kaban, mont ve taytları bulunmaktadır. Ayrıca LC Waikiki ayakkabı alanında ürünlerini piyasaya sürmüştür. LC Waikiki mağazalarında aksesuar alanında ürünleri ile hizmet vermiştir. LC Waikiki ev teksitli alanında nevresim takımı, battaniye, yatak örtüsü ve masa örtüsü gibi ürünlerini satışa sunmuştur. LC Waikiki mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde hizmet veren LC Waikiki mağazaları ve internet sitesi üzerinden yurt içi ve yurt dışında da müşterilerinin alışveriş yapmalarına imkan sağlamaktadır. LC Waikiki farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ve taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan LC Waikiki müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için LC Waikiki müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

LC Waikiki çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

LC Waikiki müşteri iletişim telefon numarası: 444 45 29

Arama terimleri: LC Waikiki müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, LC Waikiki çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.