Kuveyt Türk Katılım Bankası İletişim Telefon Numarası

Kuveyt Türk Katılım Bankası Türkiye’de bankacılık sektöründe hizmet veren özel sermayeli katılım bankalarından biridir. İlk olarak 1989 yılında özel finans kurumu adı altında faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra Bakanlar Kurulu tarafından verilen karar sonucunda banka statüsünde hizmet vermektedir. Kuveyt Türk’e ait hisselerin 62% oranında Kuveyt Finans Kurumu, 18% oranında Vakıflar Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Ürünleri arasında bulunan ihtiyaç, taşıt ve konut kredilerinin yanı sıra kredi kartları da bulunmaktadır. Bireysel, kurumsal ve KOBİ alanında hizmet veren Kuveyt Türk müşterilerine yurt içinde bulunan şube ve ATM’lerinin yanı sıra yurt dışında da bulunan şuberleri sayesinde uluslararası alanda ürünlerini kullanma imkanı sunmaktadır. Faizsiz bankacılık sektöründe hizmet veren Kuveyt Türk Katılım Bankası’na ait kredi kartları ile alışveriş yaptıkça puan kazanabilir, nakit avans çekebilir, taksitli alışveriş yapabilir ve internet sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde kullanma imkanınız bulunmaktadır. Ayrıca üye işyerlerinde Kuveyt Türk’e ait kredi kartları ile puanlarınızı kullanarak ücretsiz bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Kuveyt Türk Katılım Bankası müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde uygun fiyatlarla ve taksitli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Kuveyt Türk müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Kuveyt Türk çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Kuveyt Türk müşteri iletişim telefon numarası: 444 01 23

Arama terimleri: Kuveyt Türk müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Kuveyt Türk çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir