Koton Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Koton, İstanbul merkezli olarak 1988 yılında Yılmaz Yılmaz ve Gülden Yılmaz tarafından kurulmuş bir giyim markası ve giyim mağazalar zinciri markasıdır. Koton, ülkemiz menşeli bir firma olmasına rağmen kalitesi ile farkın belli ederek dünya çapına hizmet veren bir firma haline gelmiştir. Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren şirket, günümüzün en büyük hazır giyim markalarından biri olmayı başarmıştır.

Sayısal verilere bakacak olursak; Günümüzde Koton’un ülkemizde 275, yurtdışında farklı farklı ülkelerde toplam 159 mağazası olmak üzere toplamda 434 mağazası ve 8500’ü aşkın çalışanı ile faaliyetlerini hızla sürdürmektedir. Giyim alanında yakalamış olduğu başarıları, kaliteli ürün yapısı, piyasa fiyatlarına göre gayet uygun fiyatları ve ürün çeşitliliği ile her geçen gün büyüyen ve tercih edilen bir marka olmayı başarmıştır.

Koton’un satışını yaptığı ürün kategorileri şu şekildedir; Abiye Elbise Elbise Kadın Plaj Giyim Kadın Etek Kadın Tayt Kadın Bluz Kadın Gömlek Kadın T-shirt Kadın Pantolon Kadın Çanta Erkek Şort Kadın Spor Giyim Kadın Hırka Erkek Sweatshirt Erkek Pantolon Erkek Jean Pantolon Erkek Gömlek Erkek Bomber Ceket Erkek Hırka Erkek Çocuk Ayakkabı Koton Kids Erkek Çocuk Pantolon Erkek Çocuk Şort Erkek Çocuk T-shirt Erkek Çocuk Sweatshirt Bebek Giyim Kız Çocuk Elbise Kız Çocuk Etek Kız Bebek T-shirt Kız Çocuk Ayakkabı.

Koton müşterilerinin sorunlarına ve sorularına daha iyi yanıt verebilmek için bir çağrı merkezi kurmuştur.

Koton Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 208 71 71
0212 331 33 00

Koton un 0850 li ve 212 li olmak üzere iki farklı Koton çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaralardan herhangi birini arayarak Koton müşteri temsilcisine direk bağlanma işlemini gerçekleştirebilir; mağazalarda alışveriş esnasında yaşamış olduğunuz problemleri bildirebilir, iade ve değişim konusunda yaşadığınız sorunları belirtebilir, ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bu hat üzerinden tüm istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi Koton’a kolayca bildirebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Koton çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir