Kim Milyoner Olmak İster Yarışması Başvuru Numarası

kim-milyoner-olmak-ister-yarismasi-basvuru-numarasi

2 Ağustos 2011 yılından beri ATV’de yayımlanan “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışması ünlü oyuncu Murat Yıldırım tarafından sunulmaktadır. Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri ekranda seyirci ile buluşan yarışma programına bugüne kadar binlerce yarışmacı katılmıştır. Yarışmanın unutulmaz yüzü olan Kenan Işık 21 Mart 2014 tarihinde beyin kanaması geçirmesi ile yarışma birçok ünlü seveni tarafından yönetilmiştir. Daha sonraları Selçuk Yöntem tarafından 3 yıl boyunca yönetilen yarışma 2017 yılı itibari ile Murat Yıldırım tarafından yönetilmeye başlanmıştır.

Yarışma programında yarışmacılara toplam 12 soru sorulmakta ve tüm soruları bilen kişi 1 Milyon liralık ödülün sahibi olabiliyor. 2. ve 7. soruda olmak üzere 2 adet baraj soruları bulunmaktadır. Yarışmacılar bu baraj sorularını geçmeleri halinde baraj ödülünü almayı garantilemektedirler. Birinci barajda bin lira ikinci barajda ise 15 bin lira ödül verilmektedir. Ayrıca yarışma içerisinde katılımcıların Telefon, 50:50, Seyirciye Sorma ve Çift Yanıt olmak üzere 4 farklı joker hakkı bulunmaktadır. Dördüncü jokeri kullanma hakkı 7. soru itibari ile verilmektedir.

Kim Milyoner Olmak İster Whatsapp Başvuru Numarası
0553 043 43 43

Whatsapp üzerinden Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılabilmek için yarışmaya neden katılmak istediğinizi belirten bir video çekmeniz gerekmektedir. Çekilen bu videoda ad, soyad, meslek, yaş, yaşadığınız şehir ve hobileriniz gibi bilgilerinde yer alması gerekmektedir. Videonun uzunluğu maksimum 1 dakika olmalıdır.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu (Tıklayın)

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına internet üzerinden katılmak için yukarıda yer alan linke tıklayarak açılan sayfadaki formu doldurup göndermeniz gerekmektedir.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Kim Milyoner Olmak İster çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

1 Comment

  1. Elmeddin Reply

    Selam. Sayın atv’e ailesi ben kim milyoner yarışması için Azerbaucandan buraya geldim ve ilk olarak ocak ayında başvuru yaptım ama artık üzerinden az kalsın 1 yıl geçiyo ama bana bir geri dönüş olmadı. Bilmek isterdim ki benim başvurum bulunuyomu? Bulunuyorsa neden hala bir geri dönüş olmadı. Bütün sitelerinize sordum ama bir cevap alamadım. Bu yarışmaya katılmağı çok istiyorum ve ihtiyacımda var. Kendimi kanıtlamak istiyorum. Cevaplarsanız çok sevinirim. Saygılarla: Elmeddin Bedirhan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.