Kiğılı Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

kigili-musteri-temsilcisi-telefon-numarasi

1938 yılında erkek giyim için kumaş satışı yapmak amacıyla kurulan Kiğılı firması 1965 yılında Abdullah Kiğılı’nın girişimleri ile gömlek ve pantolon üretimine başlamıştır. İlk mağazasını 1969 yılında İstanbul Beyoğlu’nda açan firmanın günümüzde 67 ilde 225 mağazası bulunmaktadır. Yurt dışında da Çin, İran, Irak, Avusturya, Fransa, Azerbaycan, Türkmenistan, Makedonya, Viyana ve Gürcistan’da olmak üzere 40 mağazası ve 300’e yakında satış noktasında satış yapmaktadır. Yılda yaklaşık 12 milyon ürün ihracat eden firma 50 bin metrekarelik üretim alanında 2.200 çalışanı ile hizmet sunmaktadır.

Türkiye’nin en önde gelen erkek giyim markalarından bir tanesi olan Kiğılı firması ürettiği şık pantolon, gömlek, kravat ve erkek giyim aksesuarları ile milyonlarca müşterisine hizmet sunmaktadır. Sunduğu bu hizmeti daha sağlıklı bir şekilde devam ettirebilmek ve müşterileri ile her daim iletişim halinde bulunmak isteyen firma müşteri hizmetlerini kurmuştur. Kiğılı firmasının müşteri hizmetlerine 444’lü telefon numarasını arayarak ulaşabilir ayrıca internet üzerinden de iletişim formunu doldurarak firma ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Kiğılı Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 250 19 38

Kiğılı müşteri hizmetleri hafta içi her gün 08:00-20:00, hafta sonu 09:00-19:00 saatleri arasında hizmet sunmaktadır.

Kiğılı İletişim Formu (Tıklayın)

Kiğılı müşteri hizmetlerine internet üzerinden bağlantı kurmak için yukarıda yer alan iletişim formunu doldurarak iletişim sağlayabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Kiğılı çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir