Kelebek Mobilya Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Kelebek Mobilya, 1935 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan bir mobilya markasıdır. Sektörünün en köklü ve en gözde markalarından birisi olan Kelebek Mobilya; ülkemizin ilk mutfak ve panel mobilya üreticisi olarak tarihe geçmiştir. Kelebek Mobilya’nın üretim tesisleri Düzce’de bulunmaktadır. Teknolojik gelişmeleri ve modayı takip ederek her geçen gün ürün yelpazesini yenileyerek geliştiren Kelebek Mobilya’yı ülkemizde tercih eden bir hayli fazladır.

Mobilya sektöründe ülkemizin öncü firması olarak adını tarihe yazdıran Kelebek Mobilya; kaliteli ürün yapısı, bol ürün çeşitliliği, satış sonrası desteği ve müşteri memnuniyetine dayalı satış politikaları ile bir hayli kişi tarafından sevilerek tercih edilmektedir.

Ülkemiz üzerinde aktif olarak Kelebek Mobilya’nın yetkili satıcı sayısı 150’yi aşmaktadır. Ayrıca Kelebek Mobilya dünya üzerinde 15’den fazla ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. Türkiye Cumhuriyeti’nin en köklü ve en prestijli markalarından biri olan Kelebek Mobilya günden güne büyümeye devam etmektedir.

Kelebek Mobilya’nın üretim, satış ve satış sonrası desteğini verdiği ürün grupları ve ürünler şu şekilde sıralanır; OTURMA ODALARI: Salon Takımları, Köşe Takımları, Tekli Koltuklar, İkili Koltuklar, Üçlü Koltuklar, YEMEK ODALARI: Yemek Odaları, Masalar, TV Üniteleri, Sandalyeler, Konsollar, Mutfak Masaları, Vitrinler, YATAK ODALARI: Yatak Odaları, Şifonyer, Dolap İçi Aksesuar, Dolaplar, Karyola, GENÇ ODALARI: Genç Odaları, Çalışma Masaları, Kitaplıklar, UYKU TAMAMLAYICI ÜRÜNLER: Dresuarlar, Komodin, Aksesuarlar, Sehpalar, Puflar. HOME OFFICE CONCEPT: Home Office Concept, Kesonlar.

Kelebek Mobilya markalı ürün kullanıcıları bir takım satış öncesi ve satış sonrası problemler ile karşılaşabilmektedir. Kelebek Mobilya müşterilerine daha hızlı yardımcı olabilmek adına bir Kelebek Mobilya çağrı merkezi kurmuştur.

Kelebek Mobilya Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 18 05

Kelebek Mobilya nın 444 lü müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığı ile Kelebek Mobilya müşteri temsilcisine direk bağlanma işlemini gerçekleştirebilir; değişime gönderdiğiniz ürün hakkında bilgi alabilir, mağazadan satın aldığınız ürünün iadesi hakkında yaşadığınız sorunu bildirebilir, satış öncesi Kelebek Mobilya ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri görüş ve şikayetlerinizi Kelebek Mobilya müşteri temsilcisine kolayca iletebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Kelebek Mobilya çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.