Kartal Yuvası Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kartal Yuvası Türkiye’de spor giyim sektöründe hizmet veren mağazadır. İlk olarak 2001 yılında BJKSTORE adı altında faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra 2007 yılında isminde değişikliğe giderek Kartal Yuvası adıyla hizmet vermiştir. Kartal Yuvası birçok farklı modelden ve fyattan ürünleri ile hizmet vermektedir. Kartal Yuvası mağazalarında kadın, erkek, çocuk ve bebek giyim alanında ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünleri arasında eşofman, elbise, kaban, tayt ve montları bulunmaktadır. Ayrıca Kartal Yuvası ayakkabı alanında birçok farklı modelden ürünlerini satışa sunmuştur. Kartal Yuvası mağazalarında çanta ve cüzdan gibi aksesuar alanında ürünleri ile hizmet vermiştir. Kartal Yuvası ev tekstili alanında da nevresim takımı ve yatak örtüsü gibi ürünlerini mağazalarında piyasaya sürmüştür. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde mağazaları ile hizmet veren Kartal Yuvası birçok farklı modelden ürünlerini satışa sunmuştur. Kartal Yuvası mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden de hizmet vermektedir. Kartal Yuvası mağazaları ve internet sitesi üzerinden yurt içinde ve yurt dışında da müşterilerineüye olmadan alışveriş yapma imkanı sağlayarak hizmet vermektedir.. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Kartal Yuvası müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Kartal Yuvası müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Kartal Yuvası çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Kartal Yuvası müşteri iletişim telefon numarası: 0850 399 19 03

Arama terimleri: Kartal Yuvası müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Kartal Yuvası çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.