Karaca İletişim Telefon Numarası

Karaca markası tam olarak 1973 senesinde kurulmuştur. Züccaciye alanındaki üretimleri ile dikkatleri üzerine çeken Karaca kısa bir süre içerisinde hem şık hem de kaliteli ürünleri ile büyük bir müşteri kitlesi edinmeyi başarmıştır. Her geçen gün ürün yelpazesini genişleten Karaca; sofra, mutfak, küçük ev aletleri, ev tekstili, aksesuar gibi alanlarda ürünler üretmekte ve bu alanda çalışmalarını kesintisiz olarak yapmaktadır. Özellikle yemek, kahvaltı ve pasta takımlarının tasarımları ile nam salan Karaca her evin vazgeçilmez markaları arasındadır. Türkiye’nin neredeyse her şehrinde mağazası bulunan Karaca markası her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Sadece Türkiye’de değil aynı zamanda Asya ve Avrupa kıtalarında da adından sık sık bahsettirmektedir. Eşsiz cam ve porselen tasarımları ile her mutfağın vazgeçilmezi olan Karaca müşterilerinin memnuniyetini dikkate alarak çalışmalarını yerine getirmektedir. Karaca çağrı merkezini arayarak firma hakkında merak ettiklerinizi sorabilir ve detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Karaca müşteri hizmetleri hafta içi 09.00 – 22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Eğer size en yakın Karaca satış noktasının nerede olduğunu öğrenmek istiyorsanız Karaca iletişim numarasını arayabilir ve yetkiliyle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca markanın ürünleri hakkında şikayetlerinizi dile getirmek için de Karaca müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Özellikle ürünlerinin sigortalı olması ile dikkat çeken Karaca ürünlerini en az 2 yıl garantili yapmaktadır.

Karaca Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 252 55 72

Arama Terimleri: Karaca irtibat telefonu, Karaca canlı destek, Karaca müşteri temsilcisi, Karaca şikayet hattı, Karaca iletişim numarası, Karaca telefon numarası, Karaca çağrı merkezi, Karaca müşteri hizmetleri

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir