Kamil Koç Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

kamil-koc-musteri-temsilcisi-telefon-numarasi

1901 yılında Bilecik’in Pazarcı ilçesinde dünyaya gelen Kamil Koç, 1926 yılında kendisine bir Fiat marka araba alarak Bursa – Bilecik şehirleri arasında yolcu taşımacılığına başladı. Bunun yanı sıra 1943 – 1951 yılları arasında Ereğli’ye Devrek ve Zonguldak gibi şehirlerden maden direği, İzmit’te bulunan kağıt fabrikasına ise Bartın ilinden tomruk sevkiyatı gibi birçok taşımacılık işinde bulundu. 1926 yılında ilk olarak adımını attığı şehirlerarası yolcu taşımacılığını geliştiren Kamil Koç, günümüzde Türkiye’nin dört bir noktasına şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan bir turizm firmasının kurucu ismi olmuştur.

Kamil Koç firması ülke genelinde 4 binden fazla personel, muavin ve şoförü ile Türkiye genelinde toplam 57 ile yolcu taşımacılığı yapmaktadır. 57 ilin toplam 286 ilçesine yılda 250 binden fazla sefer düzenleyen Kamil Koç yılda ortalama 35 bin yolcu taşımaktadır.

2013 tarihinde Actera Group isimli bir firmaya 65 milyon TL’ye satılan Kamil Koç firması ülke genelindeki hizmetlerini her geçen gün arttırarak devam ettirmekte ve her gün binlerce insan taşımaktadır. Ülkemizin en popüler şehirlerarası otobüs firması olan Kamil Koç müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek adına müşteri hizmetlerini devreye sokmuştur.

Kamil Koç Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 0 562

Kamil Koç Müşteri Hizmetlerini haftanın her günü 24 saat boyunca arayabilir, seferler hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra yaşadığınız sorunları şikayet edebilir, soru, istek ve önerilerinizi firmaya iletebilirsiniz.

Kamil Koç İletişim Formu (Tıklayın)

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Kamil Koç çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

1 Comment

  1. Yildiz Reply

    Selam ben bir bebek arabası beğendim ama sipariş weremiyorum fiyat konusunda fiyatı komletmi yoksa ayrı ayrımı anlayamadım bana yardımcı olur musunuz lütfen sipariş vermek istedim bebek arabası markası hot mom mawi deri.cwp bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir