İsmail Küçükkaya İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı | İletişim Numaraları

İsmail Küçükkaya İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

İsmail Küçükkaya İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Sabah haber programlarının en çok izlenen ismi olan, tarafsız ve samimi sunuculuğu ile pek çok kişi tarafından sevilen İsmail Küçükkaya, hafta içi her gün sabah saat 07.00’da FOX TV ekranlarında İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programı ile ekranlarda olmaktadır. Günün ilk haberlerini, gece yaşanan sıcak gelişmeleri, son dakika haberlerini ve gündeme bomba gibi düşmüş tüm haberlerin özel bir şekilde hazırlanması ve yorumlanması sonucu oluşan programın seveni bir hayli fazladır.

Türkiye’de neredeyse her hane ve her iş yerlerinde sabahları milyonlar tarafından izlenen programda İsmail Küçükkaya’nın samimiyeti ve tarafsız oluşu dikkat çekmektedir. Sunmuş olduğu her habere tarafsız ve doğrucu bir şekilde yaklaşan Küçükkaya; sevenlerinden ve izleyicilerinden gelen mesajları da program esnasında televizyon başında izleyenlerle paylaşarak mesajlarını yorumlamaktadır.

İsmail Küçükkaya, 1972 yılında Kütahya’nın Simav ilçesinde dünyaya gelmiştir. Henüz lise senelerinde iken muhabirliğe başlayan İsmail Küçükkaya, yüksek öğrenimini Ankara Gazi Üniversitesi’nde Gazetecilik bölümünü okuyarak tamamlamıştır. 2013 yılından itibaren FOX ekranlarında Çalar Saat programını sunan İsmail Küçükkaya; gazetecilik ve sunuculuğun yanı sıra kitap yazarlığı da yapmaktadır. Hali hazırda yazmış olduğu 3 farklı eseri piyasada olan İsmail Küçükkaya’nın yazmış olduğu kitaplar şu şekildedir; Cumhuriyetimize Dair, Cumhuriyet’in İlk Yüzyılı ve Korkma.

Sizlerde İsmail Küçükkaya’nın sunmuş olduğu İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programına katılmak, haber ihbarında bulunmak, İsmail Küçükkaya veya FOX Haber ekibine mesajınızı bırakmak istiyorsanız programın telefon numarası ve WhatsApp hattını kullanarak irtibat kurabilirsiniz.

İsmail Küçükkaya’ya mesaj göndermek veya İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programı ile iletişime geçmek için 0212’li ve 0542’li iki farklı iletişim telefon numarasını kullanabilirsiniz. 0212’li numarayı aramanız halinde Çalar Saat ekibi ile görüşebilir; haber ihbarlarınızı ve mesajlarınızı gönderebilirsiniz. 0542’li WhatsApp numarası ile de mesaj halinde, görüntülü, videolu veya sesli mesaj yolu ile ihbar veya mesajlarınızı programa kolayca gönderebilirsiniz.

FOX TV İsmail Küçükkaya İletişim Telefon Numarası
0212 414 90 00 (Ücretsizdir.)
0542 370 45 45 (Ücretsizdir.)

FOX TV İsmail Küçükkaya WhatsApp Hattı
0542 370 45 45 (Ücretsizdir.)

İsmail Küçükkaya veya FOX ekibine iletmek istediğiniz mesajları aşağıda bulunan yorum bölümü üzerinden de gönderebilirsiniz. Yorumunuz en geç 24 saat içerisinde onaylanıp gösterime girecektir.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
İsmail Küçükkaya çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Arama Terimleri: İsmail Küçükkaya iletişim bilgileri, İsmail Küçükkaya telefon no, İsmail Küçükkaya irtibat tel, İsmail Küçükkaya canlı destek hattı, İsmail Küçükkaya çağrı merkezi, İsmail Küçükkaya şikayet hattı

125 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla