İş Bankası Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

is-bankasi-musteri-temsilcisi-telefon-numarasi

1924 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün direktifleri ile kurulan Türkiye İş Bankası Türkiye Cumhuriyet’inin ilk ulusal bankası olma özelliğine sahiptir. Türkiye’de ticari ve bireysel bankacılık hizmeti sunan İş Bankası 2014 yılında 219.6 milyar TL aktif büyüklüğe ulaşmıştır. 25 tanesi yurt dışında olmak üzere toplam 1350 şubeye ve 6 bin ATM’ye sahip olan İş Bankası’nda toplam 24 bin çalışan bulunmaktadır. Almanya ve Rusya’da olmak üzere iki farklı ülkede iştiraki bulunmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti’nin en köklü bankalarından bir tanesi olan İş Bankası’nın bankacılığın yanı sıra birçok sosyal girişim projesi de bulunmaktadır. Ülkemizde milyonlarca müşteriye sahip olan banka müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek adına müşteri hizmetlerini kurmuştur.

Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 724 07 24

Müşteri Hizmetlerine hızlı bir şekilde ulaşmak için 5 – 9 – 5 – 2 numaralarını tuşlayınız.

Türkiye İş Bankası İstek ve Şikayet İletişim Telefon Numarası
0212 316 04 04

Türkiye İş Bankası İletişim Formu (Tıklayın)

İş Bankası müşteri hizmetlerine internet üzerinden ulaşmak için yukarıda yer alan iletişim formu linkine tıklayabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
İş Bankası çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir