İpekyol Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

ipekyol-musteri-temsilcisi-telefon-numarasi

İlk mağazasını 1989 yılında İstanbul’un Nişantaşı Rumeli Caddesi’nde açan İpekyol firması 1986 yılında kurulan kadın hazır giyim markasıdır. Günümüzde ülkemizin en prestijli markaları arasında yer alan İpekyol birçok ilde ve ülkede mağazaya sahiptir. Başarılı ürünleri ile birçok kadın tarafından tercih edilen marka birçok kategoride tekstil ürünü üretmektedir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Azerbaycan, Irak, Bahreyn, Suudi Arabistan, Kuveyt ve Katar başta olmak üzere birçok ülkede aktif olarak satışlarını sürdüren firma alanında en önde gelen ve birçok ülkeye ürün ihraç eden markaların başında gelmektedir.

Birçok alışveriş merkezinde mağazası bulunan firmanın ülke genelinde toplam 142 mağazası bulunmaktadır. Bu mağazaların yanı sıra internet üzerinden de ürünleri satan firma e-ticaret siteleri üzerinden de müşterilerine aktif olarak hizmet sunmaktadır. Kadın giyiminde öncü bir firma olan İpekyol son yıllarda yakaladığı başarılı çalışmalarını hızlı bir şekilde yürütmektedir. Her yıl modaya uygun ürettikleri ürünlerle birçok müşterinin gözdesi haline gelen İpekyol müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek adına müşteri hizmetlerini kurmuştur. Müşteri hizmetlerini arayarak ürünler hakkında yorum, soru, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

İpekyol Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0212 368 01 11

İpekyol Müşteri Hizmetleri hafta içi 08:00-20:00 ve hafta sonu 10:00-20.00 saatleri arasında hizmet sunmaktadır.

İpekyol Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

İpekyol Müşteri Hizmetlerine telefon numarasının yanı sıra yukarıda yer alan iletişim formu üzerinde de ulaşabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
İpekyol çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir