Instagram Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Dijital medyanın hızla gelişmesi sonucu ortaya çıkan sosyal ağ platformlarından birisi olan ve son yıllarda kullanımı çok hızlı bir şekilde artan Instagram, 6 Ekim 2010 tarihinde kurulmuş bir sosyal medya uygulamasıdır. Fotoğraf, video ve hareketli videoların paylaşıldığı Instagram’da kullanıcılar arkadaşları ile güncel bir şekilde etkileşim içinde kalabiliyor; hayranı olduğu tanınmış kişilerin de gündelik yaşamını takip edebilmektedir.

Son zamanlarda Facebook ve Twitter kullanımının gittikçe azalması ile olağanüstü üye artışı ile hızla büyüyen platform olan Instagram, 7’den 70’e herkesi hitap etmesi, eğlenceli gündemi, güncelliği ve kullanım kolaylığı ile birçok kişinin en gözde platformu olmayı başarmıştır. Öyledir ki ülkemiz üzerinde ciddi sayıda Instagram kullanıcısı bulunmaktadır.

Instagram’ın yapmış olduğu en güncel ve en çok tutulan yenilik ise Story yani Hikayeler özelliğidir. Bu özellik sayesinde kullanıcılar anlık olarak çekmiş oldukları fotoğraf veya videoları Hikayeler bölümünde kaydederek 24 saat süre ile takipçilerine gösterebilmektedirler. Ayrıca hikayeler özelliğinde birçok efekt, yer bildirimi, metin yazım özelliği gibi birçok harika opsiyonlar bulunmaktadır.

Her platformda olduğu gibi Instagram kullanımı esnasında da kullanıcılar bazı hatalar ile karşılaşabilmektedir. Bu hatalardan en sık yaşananları ise şu şekildedir; Instagram hesabının kapanması, mobil cihazın Instagram hesabına giriş esnasında hata vermesi, Instagram hesap çalınması vb.

Instagram uygulaması ile yaşamış olduğunuz sorunlar ile ilgili destek alabileceğiniz resmi bir Instagram 444 lü vey 0850 li bir müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Ancak aşağıda bulunan 5 haneli numarayı arayarak hesabınızda karşınıza çıkan problemler ile ilgili teknik destek alabilirsiniz.

Instagram Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
11820 (Ücretlendirme: 2.99 TL/dakika başı.)

Instagram İşletme Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
11820 (Ücretlendirme: 2.99 TL/dakika başı.)

Instagram Destek Hattı Telefon Numarası
11820 (Ücretlendirme: 2.99 TL/dakika başı.)

Yukarıda paylaşmış olduğumuz Instagram çağrı merkezi numaraları ücretli numaralardır. Ücretsiz bir şekilde resmi kollardan teknik destek almak isterseniz aşağıda bağlantısını paylaşmış olduğumuz Instagram Yardım Merkezi üzerinden probleminize çözüm bulabilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan yorum bölümü üzerinden de destek taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Instagram çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir