In Street Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

In Street Türkiye’de ayakkabı sektöründe hizmet veren mağazadır. İlk olarak 2014 yılında alışveriş merkezinde şube açarak faaliyetlerişne başlamıştır. Daha sonra Türkiye’de birçok farklı şehirde mağaza açarak hizmet vermeye devam etmiştir. In Street mağazaları kadın, erkek ve çocuk alanlarında  ayakkabı sektöründe hizmet veren markaların ürünlerinin satışını yapmaktadır. Markaları arasında Nike, Adidas, New Balance, Tommy Hilfiger, Lumberjack, Kinetix, Puma ve Polaris başta olmak üzere Dockers, U.S. Polo, Torex, Slazenger, Birkenstock ve Antarctica markalarına ait birçok ürünler sayesinde hizmet vermektedirler. In Street mağazalarında farklı kaliteden ve uygun fiyatlı birçok ürün bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan size alışveriş yapma imkanı sunan In Street mağazalarında ayakkabı, bot, terlik, sandalet ve babet gibi ürünlerini piyasaya sürmüştür. Ayrıca ayakkabı sektöründe bulunan birçok ürününün yanı sıra giyim alanında da mont, gömlek, pantolon, eşofman, yağmurluk ve tayt gibi ürünlerini de satışa sunmuştur. Sadece ayakkabı ve giyim sektöründe hizmet vermeyen In Street mağazaları aksesuar alanına ait ürünleriyle faaliyetlerine devam etmiştir. Türkiye’de 50 şehirde birçok mağazası bulunan In Street internet sitesi üzerinden de müşterilerine alışveriş yapma imkanı sunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünen In Street ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için In Street müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

In Street çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünlerin iade veya değişim koşulları hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için 09.00 ile 19.00 saatleri arasında yetkililere danışabilirsiniz.

In Street müşteri iletişim telefon numarası: 0850 290 07 47

Arama terimleri: In Street müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, In Street çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir