İKEA Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

ikea-musteri-temsilcisi-telefon-numarasi

2005 yılında İsveç’te kurulan ve zamanla tüm dünyaya yayılan İkea firması İsveç kökenli bir mobilya mağazasıdır. Kurulduğu ilk yıllarda 20 mağazaya sahip olan firma 2016 yılı itibari ile 48 ülkede 392 mağazaya ulaşmıştır. Ülkemizde de oldukça sevilen bir mağaza olan İkea başta ABD olmak üzere Avustralya, Kanada, İsrail, Avrupa ve Asya ülkelerinde mağaza zincirlerine sahiptir. En yoğun olarak bulunduğu bölgeler ise Avrupa ve ABD’dir.

İKEA firması her yıl ürün kataloglarını ücretsiz olarak basıp müşterilerine dağıtmaktadır. 2006 yılında yaklaşık 160 milyon baskı yapan firma Kitab-ı Mukaddes’in baskısını geçtiği iddia ediliyor. Ürünlerinin büyük bir kısmını müşterilerinin monte etmesi ve bu konuda oldukça başarılı bir akım başlatan firma İKEA etkisi denilen akımında öncüsü olduğu düşünülmektedir.

Onlarca kategoride binlerce ürün yelpazesine sahip İKEA firması bu alanda en çok satış yapan mağaza zincirlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Mağazaya giderek veya internet üzerinden ürünlerine sahip olabilirsiniz. İKEA firması müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek adına müşteri hizmetlerini kurmuştur.

İKEA Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 4 532

İKEA Müşteri hizmetleri haftanın her günü saat 09:00-22:00 arasında hizmet sunmaktadır.

İKEA İletişim Formu(Tıklayın)

İKEA Müşteri hizmetlerine ulaşmak için yukarıda yer alan iletişim formuna tıklayarak internet üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Ürünler ile ilgili herhangi soru, öneri, şikayet veya detaylı bilgiyi müşteri hizmetleri aracılığı ile alabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
İKEA çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir