Hummel Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

1923 yılında Almanya’da kurulan spor giyim markası olan Hummel aslen Danimarka asıllı bir markadır. Dünya çapında birçok ülkede aktif bir şekilde satış yapan Hummel; futbol, hentbol, ragbi, shinty ve voleybol spor dalları için forma, spor aleti, spor ayakkabı ve birçok yardımcı spor ekipmanı üreterek satışını gerçekleştirmektedir.

Hummel son zamanlarda yüksek satış rakamlarına erişmiştir. Birçok spor kulübüne sponsor olan Hummel; üretimini yaptığı ürün grupları şu şekildedir: Bayan, erkek, kız çocuk ve erkek çocuk spor giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar ürünleri.

Sürekli renk atan, canlı ve aktif harika tasarımları ile spor giyimine adeta devrim yaratmış olan Hummel; ülkemiz üzerinde birçok şubesi ve online mağazası ile satışlarını gerçekleştirmektedir. Satış sonrası müşteri desteği ile de oldukça sevilen marka olan Hummel; spor giyiminin ülkemiz üzerinde önde gelen markalarından birisi olmuştur.

Hummel Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 472 19 23
0212 643 19 23

Hummel in 444 lü ve 0850 li bir Hummel çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numarayı arayarak Hummel müşteri temsilcisine direk bağlanma işlemini gerçekleştirebilir; size en yakın Hummel yetkili satıcısının iletişim ve ulaşım bilgilerini öğrenebilir, Hummel ürününüz hakkında yaşadığınız problemleri bildirebilir, Hummel internet sitesinden aldığınız ürünlerin iade ve değişim süreci hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi kolayca Hummel müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Hummel çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

1 Comment

  1. okan doganyigit Reply

    iyi gunler
    oncelikle sattiginiz urunun arkasinda durup durmadiginiz
    Antalya ozdilek hummel magzanizdan. yurume amacli aldigim spor ayakkabinin. alti aylik garantiyi kapsadigini. fakat iki ak icerisinde deforme olmasi sonucu garanti kapsamina alinmasini istemis oldugumuzda. inceleme merkezini 3 defa gonderdim her seferinde red cevabi geliyor acaba siz gercekten orjinal hummel mi satiyorsunuz yoksa. imitasyonmu. iki ay icerisinde ayakkabi deforme oluyorsa burda bir sikintinin oldugu asikar
    yada biz. ayakkabiyi ayagimiza giymekle yanlis kullaniyoruz belkide elimizde goturmemiz gerekiyordur. iki aylik ayakkabiya kullanici hatasi diye cevap veren mevkidasiniz ayakkabi kullanma talimatini gondermesini yada bunu kasitli yaptigi kanatindeyim gerekenin yapilmasi tuketici olarak hakkimin ve zararimin giderilmisini istiyorum.aksi takdirde yasal islemlerle sosyal medyadan hummel markasinin nasil bir yol izledigini. gerektigi gibi yayacagimdam emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir