Huawei Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Huawei Technologies Co. Ltd yani Huawei, Çin merkezli olarak 15 Eylül 1987 yılında kurulmuş bir bilişim şirketidir. Son zamanlarda çıkarmış olduğu mobil cihazları ve sürekli geliştirdiği cihazları ile dünyanın en yenilikçi bir markası olma yolunda çalışmalarını sürdüren ve her geçen gün büyümeye devam eden bir markadır. Telekomünikasyon, Akıllı Telefon, ADSL, Modem ve Bilgisayar sektörlerinin liderleri arasında yer alan şirket; kalitesi, müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat politikası ile bilinirliği artmıştır.

Günümüzün en çok kullanılan teknolojisi olan internet teknolojisinin evlerimize ve iş yerlerimize girmesini sağlayan modemlerin yapımcılığını yapan Huawei, üretip desteğini verdiği ürün grupları şu şekildedir; Akıllı Telefon, Tablet, Modem, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Çevre Birimleri, Bilgisayar Sistemleri, Telekomünikasyon.

Dünyanın en büyük mobil operatörlerinin 45’ine sahip olan Huawei, dünya üzerinde toplam 140 farklı ülkeye aktif olarak hizmet vermektedir. Dünya üzerinde bulunan neredeyse tüm büyük bilişim şirketleri ile de ortaklığını sürdüren Huawei, ülkemizde dahil olmak üzere pek çok operatör ve telekomünikasyon markasına modem, akıllı telefon ve tablet gibi ürünlerini satmaktadır. Ülkemizin en büyük ve en köklü telekomünikasyon şirketi olan Türk Telekom’un da modem teminini Huawei karşılamaktadır.

Her teknolojik ürün kullanımında olduğu gibi Huawei’nin üretmiş olduğu ürünlerde de tüketiciler bir takım soru ve problemlerle karşılaşabilmektedir. Bu sorunlar; cihaz arızası, satın alınan cihazın iade işlemi, satın alınan ürünün değişim işlemi veya diğer teknik sorunlar gibi sorunlardır. Bu problemleri çözebilmek ve müşterileri ile en kolay şekilde iletişim kurmak için Huawei’nin 444 lü bir müştei hizmetleri telefon numarası bulunmaktadır.

Huawei Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 79 88

Huawei müşteri hizmetleri aracılığıyla yaşamış olduğunuz teknik problemi bildirip çözüm konusunda yardım alabilir, satın almayı düşündüğünüz Huawei ürünleri hakkında bilgi alabilir, size en yakın Huawei yetkili satıcısını öğrenebilir; Huawei’ye olan istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden Huawei müşteri temsilcisine kolayca iletebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Huawei çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

2 comments

  1. ibrahim Reply

    2 sene önce huawei P8 LİTE aidım garanti süresi bittikten sonra sürekli uygulamalarda hata veriyor,çok çabuk ısınıyor,sürekli donmaya başladı en kısa sürede geri dönüş yaparsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir