H&M İletişim Telefon Numarası

Dünya genelinde büyük bir müşteri kitlesine sahip olan H&M mağazası tam olarak 1947 senesinde İsveç ülkesinde kurulmuştur. Bir İsveç markası olan H&M kısa bir süre içerisinde koleksiyonları ile adından bahsettirmeyi başarmış ve uluslararası olarak hizmet vermeye başlayan bir hazır giyim mağazası olmuştur. H&M markası günümüzde Asya, Avrupa, Afrika, Kuzey ve Güney Amerika olmak üzere birçok kıtada mağazalarını açmıştır. Kadın, erkek ve çocuk koleksiyonları ile modayı belirleyen öncü markalar arasında yer alan H&M’in tam adı ise ‘Hennes & Mauritz’ dir. Türkiye’de de hizmet vermeye başlayan H&M markası her geçen gün mağazalarını arttırmaya devam etmektedir. Ceket, kaban, elbise, gecelik, pantolon, gömlek, sweatshirt, bluz, hırka, jean, spor giyim, tulum, ayakkabı, çanta, aksesuar gibi alanlarda ürünler üreten H&M’in Türkiye genelinde 50’den fazla mağazası bulunmaktadır. Markanın İstanbul, Samsun, Kocaeli, İzmir, Antalya, Gaziantep, Konya, Afyon, Adana ve Sakarya gibi şehirlerimizde mağazaları bulunmaktadır. Size en yakın H&M mağazasının nerede olduğunu öğrenmek için H&M müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Müşterileri ile H&M iletişim numarası üzerinden iletişime geçen H&M yetkilileri, müşterilerinin sorunlarını ve görüşlerini dinlemekte ve onların istekleri doğrultusunda çalışmalarına yön vermektedir. Hafta içi ve hafta sonu 09:00 – 18:00 arası hizmet vermekte olan H&M çağrı merkezini arayarak markanın ürünleri hakkında şikayetlerinizi dile getirebilir ve yetkililerden destek alabilirsiniz. Ayrıca H&M’in resmi internet sitesi üzerinden de online alışveriş yapabilir ve siparişinizle ilgili yaşadığınız sorunlar için H&M müşteri temsilcisini arayabilirsiniz.

H&M Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 390 29 00

Arama Terimleri: H&M irtibat telefonu, H&M canlı destek, H&M telefon numarası, H&M çağrı merkezi, H&M müşteri hizmetleri, H&M müşteri temsilcisi, H&M şikayet hattı, H&M iletişim numarası,

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir