Halkbank Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Halkbank; yani Türkiye Halk Bankası A.Ş, İstanbul merkezli olarak 1933 yılında kurulmuş olan bir devlet bankasıdır. Bankacılık operasyonlarına 1938 yılında başlayan Halkbank, müşteri odaklı politikası ve kaliteli hizmeti ile ülkemizde birçok kişi tarafından tercih edilen bankalardan bir tanesi olarak yer almaktadır. Devlet bankası olduğu için Türkiye’de bulunan tüm kişilere güvenilir gelmesi, cazip kampanyaları ve düşük faizli kredi seçenekleri ile birçok kişi tarafından sevilerek kullanılmaktadır.

Bugün Halkbank’ın ülkemiz sınırları içerisinde toplamda 956 adet banka şubesi ve 3741 adet ATM’si bulunmaktadır. Halkbank’ın toplam personel sayısı ise 17.180’dir. Bireysel, KOBİ ve Ticari/Kurumsal olmak üzere 3 ana kategoride hizmet veren Halkbank’ın vermiş olduğu tüm bankacılık faaliyetleri şu şekildedir; Krediler, Banka ve Kredi Kartları, Mevduatlar, Ödemeler, Yatırım, Sigorta, Bireysel Emeklilik, KOSGEB Destekli Krediler, KOBİ Hesaplı Bankacılık Tarifeleri, KOBİ Destek Pkaetleri, Teşvik Hibe ve Destekler, Yapılandırılmış Finansman, Dış Ticaret Finansmanı, Nakit Yönetimi, Sigortalar, Leasing.

Halkbank’ın müşterileri ile iletişim kurabilmesi için Halkbank 444 lü ve 0850 li Halkbank çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi numaraları aracılığıyla Halkbank ile iletişime geçebilir, bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Halkbank müşteri hizmetleri üzerinden gerçekleştirebileceğiniz işlemler şu şekildedir; kayıp/çalıntı kart bildirimleri, Paraf kredi kartı işlemleri, internet şubesi ve kart şifresi işlemleri, banka kartı ile ilgili işlemler, banka hesabı işlemleri, kredi kartı borç ödeme işlemleri, kredi kartı ve banka hesabı kampanyaları hakkında bilgi edinme. Ayrıca bu hat üzerinden Halkbank’a istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Halkbank Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 222 0 400
444 0 400

Tüm bankalarda olduğu gibi Halkbank çağrı merkezinde de sesli yanıt sistemi bulunmaktadır. Eğer sizlerde sesli yanıt sistemi ile işleminizi yapmak istemiyor, Halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız ilk olarak 444 0 401 numaralı çağrı merkezini arayın. Aradıktan hemen sonra ‘0’ tuşlayın. En geç 1 dakika içinde Halkbank müşteri temsilcisine bağlanacaksınız. İşlemlerinizi müşteri temsilcisi yardımı ile hızlı ve kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Halkbank çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir