Halk TV Canlı Yayın Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Ankara merkezli olarak 2005 yılında kurulan Halk TV; ülkemizde televizyon yayıncılık faaliyetlerini hızla sürdüren ulusal kanallardan birisi olarak yer almaktadır. Halk TV’nin genel teması haberciliktir. Cumhuriyet Halk Partisi’ne yakınlığı ile bilinen Halk TV’de başta Uğur Dündar olmak üzere birçok önemli ismin programları bulunmaktadır. Tarafsız ve doğru yayıncılığı savunan Halk TV’nin milyonlarca aktif izleyicisi bulunmaktadır.

Her saat başında izleyenlerine haber sunan Halk TV; 10 Ocak 2005 yılında Deniz Baykal’ın da yardımları ile kurulmuştur. Halk TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan TV programları şu şekildedir; Analiz, Ekonomi Gündemi, Ekonomi Politik, Empati, Gündem Özel, Halk Arenası, İyilik Sağlık, Köyün Delisi, Maniki Dünya, Medya Mahallesi, Özgür İrade, Şimdiki Zaman, Siyaset Rüzgarı, Sol Şerit, Zamanın Ruhu.

Digiturk, D-Smart, Türksat 3A, Filbox ve canlı olarak internet yayınları üzerinden izlenebilen Halk TV; tamamen şifresiz ve ücretsiz bir kanaldır. Ayrıca Halk TV Euro, Halk Radyo isimlerinde yan yayıncılık kuruluşları da birbirini takip etmektedir.

Halk TV Canlı Yayın İletişim Telefon Numarası
0312 236 64 25

Halk TV WhatsApp İhbar Hattı Telefon Numarası
0538 406 30 63

Halk TV Genel Merkez Adresi
Tunus Caddesi 9/16 Kavaklıdere / Ankara

Halk TV İletişim Mail Adresi
info@halktv.com.tr

Halk TV’nin 0312 li ve 0538 li olmak üzere iki farklı iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Canlı yayın telefon numarası aracılığı ile Halk TV genel müdürlüğüne ulaşabilir; whatsapp ihbar hattı ile de görüşlerinizi, haber ihbarlarınızı ve diğer mesajlarınızı dilediğiniz gibi kolayca Halk TV’ye iletebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Halk TV çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

20 comments

 1. Büke Yalmanoğlu Reply

  Dün tarafınıza yorum yazmıştım.Ortalarda yok.14.08.2018 tarihinde haberlerde Yaşlıların Türkiye İçin Büyük Tehlike olduğunu sabahtan akşama dek marifet olarak kırıcı ve biz yaşlılarda yetersizliğe yol açan yorumlarınız İçin çok kırgınım.Bu konuda şikayetimi belirtmiştim.Ama silinmiş sanırım.Tıpkı 65 yaş üstü biz zavallıların uzun ömürlerinin gereksiz olduğu ve ekonominin üzerindeki yükünün silinmesi dilekleriniz gibi…

 2. Çarşambalı ibrahim Reply

  19ağustos pazar,saat 22:30/Kanalınızda Zamanın ruhu”adlı programa denk geldim,Konuklardan gözlüklü olan arkadaş,Türk halkı ahlaksızdır dedi,Lan şerefsiz sana bu cesareti kim verdi?Türk halkını aşağılıyorsun sen kimin köpeğisin?Sizde böyle yavşakları kanalınızda konuk ettiğiniz için onlardan farkınız yok.!Hepinizin Allah belasını versin amerikan köpekleri??

 3. BEYHAN CIBA Reply

  SAYIN MURAT MURATOĞLU, SÜREKLİ EMEKLİNİN MAAŞINI DÜŞÜRELİM DİYORSUNUZ 12 MİLYON EMEKLİYİ BİR GAZ ODASINA KOYUP İMHA EDİN VE EKONOMİ KURTULSUN

 4. selim yücel Reply

  gazeteci orta doğu konusunda gerçekleri tek doğru öğrendiğimiz hüsnü mahal neden yok

 5. VEDAT Penbe Reply

  BU ŞANS OYUNLARININ İÇİNDE OYUNMU VAR.KAPALI KAPILAR ARDINDA BU KADAR PARANIN OLMASI VE TRT YE PAY VERİLMESİNE KARŞIN NEDEN YAYINLANMIYOR.DERME ÇATMA BİR YERDE KİM OLDUKLARI BELLİ OLMAYAN İNSANLARIN OLDUĞU VE HİÇ BİR ÜLKEDE BÖYLESİ BİR DURUM YAŞANMAMASINA KARSIN BİZİM ÜLKEMİZ NEDEN BU KADAR SORUMSUZLUKLARA GÖZ YUMUYOR.SAYGILARIMLA. BUNU DİLE GETİRİRSENİZ SEVİNİRİM.

 6. sema köfteoğlu Reply

  Türk Tanıtım vakfı ödül gecesi töreninde spiker
  Muazez İlmiye Çığ Hanfendiyi anlatırken ”ömrünün son günlerinde ”ifadesini kullandı
  telefonla kaç gündür ulaşmaya çalışıyorum ama cevap veren yok bu gaffınızı düzeltmenizi bekliyoruz

 7. Necmi kantarcıoğlu Reply

  Yahu Cüneyt Akman Bey sunucu olarak lafı çok uzatıyor. Canlı yayını kendisi yapsaydı.

 8. meral Reply

  Medya mahallesi programlarında Ayşenur Arslan konuklarıyla konuşmalarında sürekli halk partisinin içindeki sıkıntıları,çekişmeleri ilan ediyor insanlar üzerinde olumsuz etki yapıyor tam seçim zamanı bu koşmaları yapmaması gerekir Ak partinin içindeki yanlışları huzursuzluklarını hiç bir medya açığa vermiyor .ama halk partisinin içindeki bir olay hemen halt tv tarafından duyuruluyor.YAPILAN KONUŞMALAR İNCELENMELİ 28 .1.2019 MEDYA MAHALLESİ BAŞTA OLMAK ÜZERE…

 9. UĞURMUMCU MAHALLESİ Reply

  HALK TV YÖNETİCİSİ BEN HER ZAMAN İŞTENLİKLE BİLGİLERİ ALMAK İÇİN HALK TV.Yİ İZLİYORUM.ÇOK MEMNUNUM ANCAK MEMNUN OLMADIĞIM BİR KONU BENİ ÇOK RAHATSIZ EDİYOR.ŞÖYLEKİ MESELA 16.5.2019 SABAH PROGRAMINDA MV.BURHANETTİN BULUT KONUŞMA YAPARKEN EKRANIN ARKASINDA BAŞKALARININ GÖRÜNTÜSÜNÜ NEDEN VERİYORSUNUZ.BU BİR ÖRNEK GÖRÜNTÜYÜ VERDİĞİNİZ KİŞİNİN VEYA PARTİNİN HABERİNİ VEREREK GÖRÜNTÜNÜDE VERİRSENİN BİR SAKINCA YOK MESELA SY.KEMAL KILIÇDAOĞLU VE CHP.NİN BİR BİLDİRİSİNİ AÇIKLIYORSUNUZ ARKA PLANDA BAŞKASININ ASLA KABUL EDEMEYECEĞİM BİRİSİNİN GÖRÜNTÜSÜNÜ NEDEN VERİYORSUNUZ.

  • Yusuf Özkara Reply

   “YAS’TAYIZ” ne demek.
   “YAS’DAYIZ” ..
   Türkcenin de ırzına geçdiniz..
   Sipiker ağızlılar..
   Sözcükleri çekiçlemeyin..
   D’ leri: T
   B’ leri: P
   C’ leri: Ç.
   Ç’leri: Z.
   Ş’leri: S
   S:leri: Z yapdınız.
   Gencliğe ve Millete zarar veriyor sunuz.

 10. Hemiral Reply

  Ben ve nenim gibi 10 binletce memur sirf sendika uyesi ve iktidar aleyhinde goruse sahip diye cok kolay bir sekilde khk ile memuriyettenhaksiz bir sekilde cikarildik.ama halk tv.nedense ergenekon yads diger dsrbe den yargılamalarda gosterdigi hassasiyeti bize göstermiyor hatta nerde ise hosuna gitmis gibi yayin poilitikasi guduyorhrle rnver sysrveverin konuklsri da bu daha acik belirliyor haksizlik sag gorusteki insana yapilinca iyi solculata yspilinca kötü bu ne eti ne insanidir.hicbiri bizim kadsr magdur edilmefi ..neden bu gercrkleri gozardi ediyorsunux.el insaf el vicdan diyorum.

 11. Nail Sezer Reply

  MOZAİK SULTANMISINIZ BİRADER..!YAYINLARINIZI DOĞRU DÜRÜST İZLEYEMİYORUZ..! SÜREKLİ
  GÖRÜNTÜLER MOZAİKLENİYOR. BİR ÇARE LÜTFEN…!

 12. Vedat Reply

  Bugün okullar kapatıldığı için bir milyonun üzerindeki öğretmenlere ek ders ücretleri ödenmeyecek bu doğru karardır ancak bunlara ödenmeyecek ücretler, düzenleme yapılarak ücretli öğretmenlere ödeme yapılamaz ,mı? Bu öğretmenler ev tutmuşlardır ,elektrik ,su . doğal gaz ve kira ödemeleri vardır.

 13. Garip Reply

  Er0l mütercim beye bir mesajım var 70 yaşındayım fenerbahçeliyim fb yönetiminin 65 yaş üstü kongre üyelerine yardim yapıldığını yoğun bir şekilde uzun uzun överek anlatıyorsunuz o genç taraflarda ailesi fakir ıssız olanlara tesbit edip yardımlar yapılsa daha gurur duyardım zengin fakir ayırmadan kulübümüzün butun yöneticilerinden gurur duysaydım daha mutlu olurduk

 14. Sabri Reply

  Kanalı izlemek isterken çok yoruluyorum. Çünkü ses sisteminiz gerçekten rezalet. Diğer kanalları izlediğim gibi izleyemiyorum, ses kaybolup patlama ile tekrar geliyor. Yani şu sesçilerinizi bir izlerseniz, becerenleri göreve getirseniz.

 15. Hakverdi Satılmış Reply

  Şehitler ölmez ??…
  Arkadaşlarımıza çağrımdır…
  Bu gün saat 20 itibarıyla halk tv’de serhan asker isimli şahsın hazırladığı “görkemli hatıralar” programinda gültepe dispanser caddesinde bir bayram sabahı ekmegini yiyip suyunu ictigi 3 bina berisindeki binada oturan komsularinin evladi 16 yasindaki MUHAMMED BAS’i kahvede çay içerken şehit eden olduren “şafağın türküsünün yazarı olan katil nevzat celik’i programa çıkartacaklar.bir kaç gündür halk tv’de”19 yaşında işkence ile tanışan adam” diye mazlum masum gösteren duyuruda bulundular.
  Ülkücü camia olarak bu tv kanalina tepkimizi koyalım.
  16 yaşındaki o sevimli muhammed’e kıymakla eline ne gectigini soralım.
  Hiç olmazsa rahmetlinin muazzez ruhunu rahatlatmış oluruz.baki selamlar… ülkücü hafıza..unut Mamak.. şehitler ölmez ??.

 16. Tuganay Reply

  Canli yayina mesaj gönderin sahifesi koymussunuz ancak ne hikmetse dogrulama harf ve rakamlarini on defa dogru yazmama ragmen yanlis denerek mesajim gönderilmedi,kime hizmet ediyorsunuz?

 17. Yusuf Özkara Reply

  “YAS’TAYIZ” ne demek.
  “YAS’DAYIZ” ..
  Türkcenin de ırzına geçdiniz..
  Sipiker ağızlılar..
  Sözcükleri çekiçlemeyin..
  D’ leri: T
  B’ leri: P
  C’ leri: Ç.
  Ç’leri: Z.
  Ş’leri: S
  S:leri: Z yapdınız.
  Gencliğe ve Millete zarar veriyor sunuz.

 18. RASIM ÖZKAN Reply

  Yurt disindan Halk Tv Whatsap hattina onlarca mesaj atmama ragmen ne hikmetse mesajlar Halk Tv’ye ulasmiyor.Bunun nedenini gercekten merak ediyorum.

 19. Hurşit HIZLI Reply

  Onlarca uzmanı konuk ediyorsunuz ama hiçbiri bugüne kadar RTE’nin Suriyelileri el altından vatandaşlığa geçirerek sandığa göndereceği ve bu yolla hızla eriyen oylarını telafi edeceğini dile getirmiyor. Makyavelist RTE’nin siyasi çıkarı uğruna yapamayacağı şey yoktur…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.