Halk Emeklilik Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

1998 yılından bu yana sigortacılık hizmeti de veren Halkbank 10.12.2010 tarihinde büyük bir yeniliğe giderek Birlik Hayat Sigorta A.Ş. olan ismini Halk Hayat ve Emeklilik A.Ş. olarak değiştirerek sigortacılık ve emeklilik faaliyetlerine hızla başlamıştır. Halk Emeklilik, Halkbank’ın bünyesinde hizmet veren bir sigortacılık şirketidir. Halkbank devlet bankası olması, kaliteli ve müşteri memnuniyetine dayalı hizmet politikası ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortaları alanlarında aksiyon gösteren Halk Emeklilik’in Hayat Sigortaları kategorisi adı altında sunmuş olduğu sigorta türleri şu şekildedir; Kredi Hayat Sigortası, Paraf’lı Hayat Sigortası, Halk Hayat Sigortası. Halk Emeklilik şirketinin genel merkezi İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde yer almaktadır.

Halk Emeklilik şirketinin genel misyonu ise şu şekildedir; İnsanların ve sevdiklerinin gelecekle ilgili finansal planlarını yapmalarına yardımcı olmak, gelecekle ilgili finansal çözümler üretmek, tasarruf bilincinin oluşturulmasına katkıda bulunmak, bu alanda saygın bir şirket olmak.

Halk Emeklilik müşterilerinin yaşamış olduğu poblemlere ve akıllarında takılan sorulara daha kolay ve net bir şekilde cevap verebilmek adına Halk Emeklilik çağrı merkezi telefon numarası oluşturmuştur.

Halk Emeklilik Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 44 00
0 850 800 44 00

Halk Emeklilik Kurumsal Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0 850 800 44 01

Halk Emeklilik Genel Müdürlük Adresi
Halide Edip Adıvar Mah. Darülaceze Cad. No: 20 Kat: 2 – 3 34382 ŞİŞLİ / İSTANBUL

Halk Emeklilik Faks Numarası
0 212 314 84 00

Halk Emeklilik İletişim Mail Adresi
[email protected]

Halk Emeklilik Genel Müdürlük İletişim Telefon Numarası
0 212 314 83 00

Halk Emeklilik in 444 lü ve 0850 li olmak üzere iki farklı Halk Emeklilik çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Ayrıca Halk Emeklilik Kurumsal müşterileri için ayrı bir telefon numarası da vardır. Bu numaralar aracılığı ile Halk Emeklilik müşteri temsilcisine direk bağlanma işlemini gerçekleştirebilir; tüm soru ve sorunlarınızı müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Halk Emeklilik çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

4 comments

  1. merve Reply

    bir turlu cikamiyorum ben nicin iletimi aliyosunuz cikarmiyorsunuz

  2. ali kaya Reply

    Ben halk emeklilik üyesi değilim sürekli bilgilendirme mesajı geliyor.

  3. cihan şeker Reply

    ziraat bankasından 2mayıs 2018 tarinde param halk emeklılıge yatmış sbs hatasıyla geri gönderilmiş 20 agustos 2019 bi daha yattı halkbankasına 21 agustosta bu para ziraate gitmiş halk bankası neden bu parayı kabul etmiyo tam 15aydır bu parayı alamıyom muşteri hizmetleri talep alıp duruyo baska bi şey yaptıkları yok genel merkez telefonu yok ulasamıyoz kimseye magduruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir