Grundig Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Grundig ilk başta sadece radyo üreticisi olarak hizmer vermekteydi. Firmanın kuruluşu Max Grundig tarafından 1945 senesinde gerçekleşmiştir. Almanya’da kurulan Grundig ürettiği radyolar ile Almanya’da adını duyurmuş ve kalitesi ile adından bahsettirmeyi başarmıştır. Ardından ise televizyon üretimine başlayan Grundig markası, 2004 senesinde Beko ve İngiliz Alba tarafından satın alınmıştır. Günümüzde hala elektronik ve mutfak eşya alanında üretimlerini gerçekleştirmeye devam etmektedir. Günümüzde televizyon, bilgisayar, telefon, ses sistemleri, beyaz eşya, ankastre, kişisel bakım ve küçük ev aletleri alanında üretimler yapmakta olan Grundig firması her geçen gün müşteri kitlesini arttırmakta ve bu alanda çalışmalar yapmaktadır. Özellikle ürünlerine verdiği uzun sigorta süresi ile hizmet vermekte olan firma günümüz itibari ile Koç Holdinglerine bağlı olarak çalışmalarını yerine getirmektedir. Sadece Türkiye değil birçok Avrupa ülkesinde de hizmet veren firma uluslar arası bir şirket olmayı başarmıştır. Eğer siz de Grundig markasına ait bir ürün satın almak istiyorsanız ve size en yakın yetkili satıcının nerede olduğunu öğrenmek istiyorsanız Grundig müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Grundig firması müşterileri ile doğrudan iletişime geçmek ve onların problemlerine yardımcı olabilmek için Grundig çağrı merkezini oluşturmuştur. Ürün çeşitliliği ile büyük bir müşteri kitlesi edinen firmanın ürünleri güvenilir ve kaliteli olması ile adından bahsettirmektedir. Grundig iletişim numarasını arayarak firmanın ürünleri hakkında şikayetlerinizi dile getirebilir ve teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

Grundig Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 0 888

Arama Terimleri: Grundig irtibat telefonu, Grundig canlı destek, Grundig müşteri temsilcisi, Grundig şikayet hattı, Grundig iletişim numarası, Grundig telefon numarası, Grundig çağrı merkezi, Grundig müşteri hizmetleri

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir