Gratis Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gratis mağazaları 2009 senesinden beri hizmet vermekte olan bir kişisel bakım & kozmetik mağazasıdır. Kısa bir süre içerisinde şube sayısını arttırarak alanında öncü mağazalar arasında yer almayı başaran Gratis günümüzde 79 şehirde mağaza açmayı başarmıştır. Her sene milyonlarca kadın ve erkek müşterilerinin kişisel bakım ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler sunmakta olan Gratis mağazalarında 30 binden fazla ürün çeşidi bulunmaktadır. İlk mağazasını İstanbul’daki Metrocity AVM’de açan Gratis hem yenilikçi hem de kaliteli ürünleri ile mağaza sayısını arttırmıştır. Türkiye’nin en büyük kişisel bakım marketi olarak adından bahsettiren Gratis mağazalarında makyaj, cilt bakım, saç bakım, sağlık, hijyen, parfüm, deodrant, ev, yaşam, anne, bebek, erkek bakım ürünlerini reyonlarda bulabilirsiniz. The Balm, Calvin Klein, Cecile, Bioblas, Dove, Pantene, L’oreal Paris, Flormar, Golden Rose, Maybelline New York, Max Factor, Note, Wet N Wild, Pastel ve Sleek gibi ünlü markaların ürünlerini satmakta olan Gratis müşterilerini memnun etmek için çalışmaktadır. Gratis müşteri hizmetlerini arayarak size en yakın mağazanın nerede olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Müşterilerinin problemlerini ve şikayetlerini dinlemek için Gratis çağrı merkezi numarası üzerinden hizmet vermekte olan mağaza, onların sorunlarına çözüm bulmaktadır. Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan Gratis müşteri temsilcilerini arayarak Gratis mağazalarından satın aldığınız ürünlerin iade ve değişiminin talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca mağazanın resmi internet sitesinde yaptığınız online alışverişlerde karşılaştığınız sorunlar için de mağazanın çağrı merkezini arayabilir ve destek alabilirsiniz.

Gratis Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 210 69 00

Arama Terimleri: Gratis irtibat telefonu, Gratis canlı destek, Gratis müşteri temsilcisi, Gratis şikayet hattı, Gratis iletişim numarası, Gratis telefon numarası, Gratis çağrı merkezi, Gratis müşteri hizmetleri

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir