Google Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Teknoloji alanında dünya devi olarak bilinen Google, 4 Eylül 1998 yılında kurulmuş olan bir teknoloji markasıdır. Arama motoru özelliği ile dünya üzerinde bulunan milyarlarca kişi tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Sunmuş olduğu harika özellikler ve günlük hayatımızı kolaylaştıran opsiyonları ile Google, birçok kişi tarafından aktif olarak kullanılan bir platformdur.

Dünyanın en büyük arama motoru olma özelliği taşıyan Google, günümüzün akıllı telefonlarının işletim sistemlerinden birisi olan Android markasının da sahibidir. Android platformunun kuruculuğunu ve geliştiriciliğini üstlenen Google, adeta teknoloji için yeni bir yol haritası çizerek dünyaya ses getiren özellikler ile kullanıcı deneyimi sunmaktadır.

Ayrıca Google, e-posta servisi olan Gmail, Google Play Market, Google Play Müzikler, Google Fotoğraflar, Google Drive, Google AdSense, Google Analytics, Google AdWords gibi birçok ürünü ile de bilinmektedir. Öyledir ki birçok ürünün halen aynı kalite ve eşdeğerde bir alternatifi bulunmamaktadır.

Hayatta ve teknolojide olduğu gibi Google ve Google ürünleri kullanımı sırasında da bazı teknik sorun ve problemler maalesef karşımıza çıkmaktadır. Genel anlamda en çok yaşanan sorunlar ise şu şekildedir; Google hesabının ele geçirilmesi, Google Play üzerinden hatalı ödeme alınması, Gmail kullanımı sırasında yaşanan teknik sorunlar, Google Drive üzerinden veri kaybı, Google AdWords reklamları ve AdWords ödemeleri ile ilgili sorunlar vb.

Google 444 lü veya 0850 li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak aşağıda bulunan Google Yardım Merkezi aracılığıyla soru ve sorunlarınıza detaylı bir şekilde cevap alabilirsiniz.

Google Türkiye Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Henüz yayımlanmamıştır.

Google Türkiye Merkez Ofis Adresi (Google İstanbul Ofisi Adresi)
Eski Büyükdere Caddesi No: 294 (Şişli/İSTANBUL – Türkiye)
Posta Kodu: 34394

Eğer Google’a reklam verdiyseniz, Google AdWords hesabınız ve Google AdWords ödemeleri ile ilgili soru ve sorunlar hakkında teknik destek almak istiyorsanız Google AdWords Türkiye 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası aracılığıyla uzmanlardan yardım alabilirsiniz.

Google Adwords Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 21 07

Google AdSense Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Henüz yayımlanmamıştır.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Google çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.