Google Gmail Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

1 Nisan 2004 tarihinde faaliyetlerine başlayan Gmail, Google tarafından kurulmuş olan tamamen ücretsiz bir e-posta servisidir. Günümüzde en çok kullanılan e-posta servis ağı olarak da bilinen Gmail; kolay kullanımı, kaliteli oluşu, güvenli oluşu ve ücretsiz olması ile birçok kişi tarafından sevilerek kullanılmakta ve günden güne büyüyen bir hizmet olmuştur. Toplamda 71 dilde hizmet verebilen Gmail, kullanıcılarına belirli bir depolama alanı kadar hizmet verebilmektedir. İsteyen kullanıcılar ücret karşılığında bu depolama alanını büyütebilmektedirler.

1 milyardan daha fazla kullanıcıya sahip olan Gmail, içerisinde barındırdığı hizmetler ile de dikkat çekmektedir. Google Drive, Google Fotoğraflar, Google Play, Google Ödemeler, Google Takvim gibi günlük hayatımızda en çok kullandığımız ve ihtiyacımız olan neredeyse her alanda ücretsiz bir şekilde hizmet vermektedir. Gmail sayesinde tüm e-posta işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilir, ücretsiz bir şekilde sınırsız alanda e-posta alımı sağlayabilir, kendi e-posta adresinizi Gmail’e entegre edebilirsiniz.

2018 yılında kullanıma sunmuş olduğu yeni modern arayüzü ve kolay kullanım yapısı ile birçok kişi Gmail kullanmaya başlamıştır. Gmail’in içinde ayrıca anlık olarak sohbet edebileceğiniz bir servis olan Hangouts uygulaması da bulunmaktadır. Hangouts aracılığı ile arkadaşlarınızla veya çalışma arkadaşlarınızla anlık olarak mesajlaşabilir, sesli arama yapabilir, görüntülü konuşabilirsiniz.

İnternet üzerinde her servis ve hizmette olduğu gibi Gmail kullanımı esnasında da bir takım sorunlar karşımıza çıkabilmektedir. Bu sorunların en başında Gmail üzerinden e-posta alamama veya e-posta gönderememe gibi sorunlar oluşabilmektedir.

Google Gmail Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır.

Google Gmail’in 444 lü veya 0850 li telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak aşağıda bulunan Google Yardım Merkezi bağlantısı aracılığıyla yaşamış olduğunuz sorun hakkında detaylı olarak teknik destek ve bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi Gmail’e bildirebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Google Gmail çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

3 comments

  1. Derya Kahraman Reply

    Bana diğer tüm gmail kullanıcılarından mail geliyor,ancak tek bir gmail kullanıcısı bana gönderdim dediği halde gelmiyor.Ben ona çok rahat mail yolluyorum o okuyor ancak o gönderiyor bana hiçbir şey gelmiyor, lütfen yardımcı olun.Sebebi nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir