Google AdWords Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

23 Ekim 2000 yılında kurulan Google AdWords, Google’nin sunmuş olduğu ve dünyanın en büyük reklamcılık hizmetidir. Arama sonuçlarına göre istenilen kelimelerde reklam veren yayıncılar, kullanıcıların aramış oldukları kelime öbeği aramasında kendi reklamlarını yayınlayabilmektedirler. Ayrıca Google AdWords reklamları sadece arama motoru gösterimli değildir. Google AdSense iş ortağı olan yayıncıların websitelerinde, YouTube videolarında ve uygulamalarda görüntülü, bağlantılı veya videolu reklamlar yayınlanabilmektedir.

Dünyanın en gelişmiş ve en büyük reklam ağı olan Google AdWords’te reklam yayıncıları Google AdWords hesaplarına giriş yaparak reklamlarının yer almasını istediği kelimeleri ve kelime öbeklerini, reklamın tıklama başına maliyetlerini, reklamın yayınlanacağı tarihi, reklamın bütçesini, reklamın bağlantısını ve reklamın türünü belirleyerek Google üzerinden reklam verebilmektedir. Yayınlamak istediği reklamı onaya gören yayıncıların reklamları en geç 1-3 iş günü içerisinde incelenerek sonuca ulaşmaktadır. İllegal sektörde herhangi bir reklam kesinlikle yayınlanmamaktadır.

Google AdWords büyük bir sektör olması ile birlikte, yayıncısı ve danışmanı bol olan bir piyasadır. Her durumda olduğu gibi AdWords kullanımında veya AdWords ile ilgili hizmetlerde de dolandırılma durumları baş göstermektedir. Eğer bir firma sahibi iseniz veya daha önceden Google AdWords reklam ağını kullanarak reklam yayınladıysanız, size kendisini Google partneri, Google danışmanı veya AdWords uzmanı gibi tanıtan kişilerle şifrelerinizi paylaşıp iletişim kurmayınız.

Google AdWords kullanımı esnasında da bazı problemler yayıncıların karşısına çıkabilmektedir. Bu problemler; yayınlanacak olan reklamın onaylanmaması, kredi kartından fazla bakiye çekme, yanlışlıkla Google AdWords bakiyesi yükleme, hesabın ele geçirilmesi, hesap sahibinin bilgisi ve yönetimi dışında reklam yayını yapılıp fazla bakiye çekilmesi gibi sorunlar kullanıcıların karşısına çıkabilmektedir.

Google, Türkiye’de bulunan reklam verenlerine daha hızlı ve etkili destek sağlayabilmek için Google AdWords Türkiye müşteri hizmetlerini kurmuştur. Google AdWords 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak yaşadığınız problemler hakkında bilgi ve destek alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Google AdWords Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 21 07

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Google AdWords çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir