Gold Bilgisayar Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

1991 senesinde kurulmuş olan Gold Bilgisayar İstanbul menşeli bir teknoloji mağazasıdır. Yazıcıoğlu iş hanında küçük bir dükkan ile başlayan serüven bugün 50 den fazla satış noktası ile devam etmektedir.

Bilgisayar, tablet, Tv & oyun & elektronik, kamera, saat, beyaz eşya, kişisel bakım ürünleri ve hırdavat kategorisi firmanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır.

Türkiye’nin bir çok yerinde bulunan mağazaları aracılığı ile alışveriş yapabileceğiniz gibi, İnternet sitesi üzerinden de ürünleri inceleyip satın almanız mümkün.

Satış öncesi veya sonrası Gold Bilgisayar müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek istiyorsanız, aşağıda vermiş olduğumuz irtibat kanallarını kullanabilirsiniz.

Gold Bilgisayar Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası
0 (216) 232 22 56

Gold Bilgisayar Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
Gold Bilgisayar İletişim Formu (Üye girişi yapmanız gerekmektedir.)

Gold Bilgisayar Mail Adresi
[email protected]

Gold Bilgisayar garanti ve iade süreci nasıl işliyor?

Gold Bilgisayar’dan alınan ürünler ithalatçı ve imalatçı firma garantisi altındadır. Tamir, değişim ve onarım işlemleri aldığınız ürüne ait yetkili servis tarafından gerçekleştirilmektedir. Mağazadan aldığınız ürünleri faturası ile götürmeniz gerekmektedir. Web sitesi üzerinden yaptığınız alışverişlerde yukarıda verdiğimiz iletişim numarasını arayarak güncel adresi öğrenmeli ve kargoya vermelisiniz.

Gold Bilgisayar Hangi Kargo ile Çalışıyor? (2018)

Farklı kargo şirketleri ile gönderim yapmaktadır. Sipariş sırasında kargo şirketini görüntüleyebilirsiniz. Gold.com.tr den alacağınız tüm ürünler 9.99 TL kargo ücreti olduğunu unutmayınız.

Gold Bilgisayar Hediye Çeki ve Kampanyalar

World card, QNB finans bank, advantage veya bonus card sahibi iseniz peşin fiyatına 4 taksit kampanyasından yararlanabilirsiniz. Ayrıca 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde saat hediyesine sahip olabilirsiniz. Gold bilgisayarda bir hediye çeki uygulaması bulunmamaktadır.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Gold Bilgisayar çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir