Gerçeğin Peşinde Canlı Yayın Telefon Numarası

Gerçeğin Peşinde programı TV8 ekranlarında yayınlanan, gündüz kuşağının en çok izlenen programlarından biridir. Sunuculuğunu Serap Ezgü (Paköz)’ün yaptığı program, hafta içi her gün saat 13:00 da izleyenleri ile buluşuyor. Gündüz kaçıranlar için gece 02:15’te tekrar yayınlanan program; kayıpları bulmayı, çaresizlere yardım etmeyi, faili meçhul cinayetleri ortaya çıkartmayı hedefliyor ve başarıyor.

Programa katılan işinde uzman profesyoneller sayesinde çok kısa sürede olaylar sonuca kavuşturulabiliyor. Ekranların ilgiyle takip edilen realty show programı, izleyici ile interaktif bir şekilde yayın yapıyor. Günün konu olan olayıyla ilgili bir bilginiz, deliliniz veya düşünceniz mevcut ise canlı yayına bağlanarak görüşlerinizi aktarmanız mümkün. Aşağıda vermiş olduğumuz Gerçeğin peşinde ihbar hatlarını canlı yayın esnasında arayarak yayına katılabilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde İhbar Hattı Telefon Numarası
0542 332 22 22

Artık yalnız değilsiniz. Umudunuz olmak, çaresizliğinizi gidermek için geliyoruz. Kaybettiklerinize kavuşmak ve gerçekleri ortaya çıkarmak için bizi arayabilirsiniz. Sloganı ile seyircisiyle buluşan programın birde whatsapp ihbar hattı bulunmakta. Programa katılma için başvurunuzu whatsapp üzerindende yapabileceğiniz gibi, günün konusu ile ilgili görsel veya videolarınızı da programda yayınlanması için gönderebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Telefon Numarası
0542 332 22 22

Programın resmi Facebook ve Twitter adresi bulunmamaktadır. Yukarıda ki numara haricinden hiç bir kanala itibar etmemenizi önemle rica ederiz. Yayınlar ile ilgili görüş öneri ve düşünceleriniz için aşağıdaki yorum formunu kullanarak bizlere gönderebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Gerçeğin Peşinde çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir