Geleceğin Starı Yarışması Başvuru Formu ve Katılım Şartları

gelecegin-stari-yarismasi-basvuru-formu-ve-katilim-sartlari

Star TV ekranlarında yayımlanmaya başlanan ve her hafta Perşembe günleri saat 20:00’da gösterime giren Geleceğin Starı programı ile hayallerinize kavuşabilirsiniz. Birbirinden usta isimler olan Fırat Parlak, Hamdi Alkan ve Nurgül Yeşilçay’ın jüri olduğu programda büyük ödülün sahibi sizler olabilirsiniz.

Müjde Uzman’ın sunuculuğunu yaptığı programda her hafta 16 aday yarışacak. Her hafta bir yarışmacının kazanacağı yarışmada her aday oyunculuk performansını sergileyecek. 1 sezon boyunca devam edecek olan yarışmada adaylar kıyasıya yarışarak sezon sonunda kazanan isim olmak için ter dökecek. Yarışmaya katılan yarışmacıların koçluğu ise Gülhan Tekin, Beste Bereket, Bülent Parlak ve Ferit Aktuğ gibi ünlü isimler üstleniyor. Sezon finalinin ardından birinci olan yarışmacı gelecek sezon Star TV ekranlarında yayımlanacak bir dizide oyuncu olmaya hak kazanacak. Her hafta sürpriz konukların katılacağı yarışmada asıl amaç ülke sinemasına ve sanatına yeni isimler katmak.

Yarışmaya katılmak için aşağıda yer alan başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Forumda yer alan ad, soyad, doğum yeri, tarihi, eğitim durumu, boy, kilo ve yaşadığınız şehir gibi kişisel bilgilerinizi yazarak yarışmaya katılmaya hak kazanabilirsiniz.

Geleceğin Starı Başvuru İletişim Telefon Numarası Bulunmamaktadır.

Geleceğin Starı Başvuru Formu (Tıklayın)

Yukarıda yer alan linke tıklayarak yarışmanın resmi web sitesinde yer alan başvuru formunu eksiksiz doldurarak sizlerde yarışmaya katılan yarışmacılardan bir tanesi olabilirsiniz. Yarışmaya 18 yaşından küçük bireylerin katılması yasaktır. Ayrıca kendi oyunculuğunuz ile ilgili bir video da yükleyerek yarışmaya katılmak için daha fazla şans bulabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Geleceğin Starı çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

1 Comment

  1. Mahmut Reply

    Merabalar ben mahmut abdurahim ben yarismaya kayilmak istiyorum ama bir turlu katilim bas formunu goremiyorum beni ararsaniz sevinirim 05051617038 benim oyunculuk hayalim var yetenegimde var inaniyorum kendime

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.