Fortnite Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

fortnite-musteri-temsilcisi-telefon-numarasi

25 Temmuz 2017 tarihinde PC, Xbox One ve PS4 platformlarında satışa sunulan Fortnite oyunu ilk olarak PvE modu ile çıkış yapmıştır. Left 4 Dead ve Minecraft karışımı bir oyun olarak tabi edilecek oyun daha sonra Battle Royale modunu piyasaya sürmüştür. Daha çok bu modu ile tanınan oyun milyonlarca oyuncuya ulaşmış ve Battle Royale alanında en çok oynanan oyunlardan bir tanesi haline gelmiştir.

Fortnite: Battle Royale oyunu belirli bir haritada 100 oyuncunun savaştığı bir savaş oyunudur. Son yıllarda büyük bir popülerlik kazanan Battle Royale türündeki oyun 2, 3 ve 4 kişilik takımlarla da oynanabilmektedir. Battle Royale türünde çıkış yapan ve Fortnite’ın en büyük rakibi olarak görülen PUBG’nin aksine farklı grafiklere ve oyun dinamiklerine sahiptir. Fornite oyununda PUBG’nin aksine oyunda yer alan inşaat, ağaç ve demirden yapıları kullanarak çeşitli yapılar inşa edebilme imkanına sahip olabiliyorsunuz. PUBG ile arasındaki en büyük fark ise Fortnite: Battle Royale oyununun ücretsiz olarak sunulması.

Ülkemizde de binlerce oyuncu tarafından oynanan Fortnite: Battle Royale oyununa büyük bir ilgi var. Epic Games tarafından piyasaya sürülen oyunun ülkemizde de resmi sunucuları bulunmaktadır, bu sayede oyunlar daha az gecikme ile oynanmakta ve oyuncular oyun ile ilgili herhangi bir sorunda ülkemizde yer alan ofislere ulaşabilmektedir. Fortnite müşteri hizmetlerine ulaşarak oyunla ilgili soru, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Fortnite: Battle Royale Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Bulunmamaktadır.

Fortnite: Battle Royale İletişim Formu (Tıklayın)

Fornite Müşteri Hizmetlerine ulaşabilmek için yukarıda yer alan linke tıklayarak iletişim formu ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Fortnite: Battle Royale Müşteri Hizmetleri Mail Adresi

[email protected]

Fortnite Müşteri Hizmetlerine yukarıda yer alan mail adresi üzerinden ulaşabilmeniz mümkündür.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Fortnite çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

8 comments

 1. Muhmmed Reply

  ben fortnite oynarken vpn hatası diye geçen bir hata yaşıyorum ve hile hiç kulanmadım bu dolaydan dolayı oyundan atıyor yardımçı olarsanız çok memlün olurum talebınızı bekliyorum

 2. baran Reply

  OYUNDA HİÇBİRŞEY YAPMAMA RAĞMEN OYNAYA BASTIĞIMDA HESABIMA GİRİŞ YAPMA YERİ GELİYO ORDADA HESABIMA GİRİŞ YAPMAYA ÇALIŞINCA FORTNİTE OYNAMAYA İZNİN YOK DİYO

 3. altan Reply

  iyi akşamlar epic games yeni kurulumunu yapamıyorum sizin serverlardan kaynaklanan bir sorun mudur acaba?

 4. cem Reply

  merhaba bana bedava deadpool verebilirmisiniz adım:uurcem çok istiyorum lütfen

 5. Hasan çakmak Reply

  Ben fortnite ı ps den oynuyorum. Sptore dan 1000 V-papel aldım ama bana ulaşmadı. Ne yapabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir