Fortnite Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası | İletişim Numaraları

Fortnite Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Fortnite Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

25 Temmuz 2017 tarihinde PC, Xbox One ve PS4 platformlarında satışa sunulan Fortnite oyunu ilk olarak PvE modu ile çıkış yapmıştır. Left 4 Dead ve Minecraft karışımı bir oyun olarak tabi edilecek oyun daha sonra Battle Royale modunu piyasaya sürmüştür. Daha çok bu modu ile tanınan oyun milyonlarca oyuncuya ulaşmış ve Battle Royale alanında en çok oynanan oyunlardan bir tanesi haline gelmiştir.

Fortnite: Battle Royale oyunu belirli bir haritada 100 oyuncunun savaştığı bir savaş oyunudur. Son yıllarda büyük bir popülerlik kazanan Battle Royale türündeki oyun 2, 3 ve 4 kişilik takımlarla da oynanabilmektedir. Battle Royale türünde çıkış yapan ve Fortnite’ın en büyük rakibi olarak görülen PUBG’nin aksine farklı grafiklere ve oyun dinamiklerine sahiptir. Fornite oyununda PUBG’nin aksine oyunda yer alan inşaat, ağaç ve demirden yapıları kullanarak çeşitli yapılar inşa edebilme imkanına sahip olabiliyorsunuz. PUBG ile arasındaki en büyük fark ise Fortnite: Battle Royale oyununun ücretsiz olarak sunulması.

Ülkemizde de binlerce oyuncu tarafından oynanan Fortnite: Battle Royale oyununa büyük bir ilgi var. Epic Games tarafından piyasaya sürülen oyunun ülkemizde de resmi sunucuları bulunmaktadır, bu sayede oyunlar daha az gecikme ile oynanmakta ve oyuncular oyun ile ilgili herhangi bir sorunda ülkemizde yer alan ofislere ulaşabilmektedir. Fortnite müşteri hizmetlerine ulaşarak oyunla ilgili soru, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Fortnite: Battle Royale Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Bulunmamaktadır.

Fortnite: Battle Royale İletişim Formu (Tıklayın)

Fornite Müşteri Hizmetlerine ulaşabilmek için yukarıda yer alan linke tıklayarak iletişim formu ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Fortnite: Battle Royale Müşteri Hizmetleri Mail Adresi

bilgi@fortniteturkey.com

Fortnite Müşteri Hizmetlerine yukarıda yer alan mail adresi üzerinden ulaşabilmeniz mümkündür.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Fortnite çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Arama Terimleri: Fortnite iletişim bilgileri, Fortnite telefon no, Fortnite irtibat tel, Fortnite canlı destek hattı, Fortnite çağrı merkezi, Fortnite şikayet hattı

6 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla