File Market Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

File Market 1995 yılında Türkiye’de kurulmuş perakende olarak ürünlerini satmakta olan  BİM’in süpermarket zinciridir. BİM’e bağlı olarak 2015 yılında yenilikçi fikirleri ve farklı markalardan ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünlerinin büyük bir kısmını kişisel bakım, sebze, meyve, temizlik ürünleri, atıştırmalık yiyecekler, et ve şarküteri ürünleri ile her bütçeye uygun  ürünleri bulunmaktadır. File Market uygun fiyatları ve taze ürünleri sayesinde müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Dünya genelinde satışa sunulmuş ürünleri bünyesinde bulunduran File Market müşterilerine özel yaptıkları indirim ve kampanyaları sayesinde düşük fiyatlar ile birçok ürünü kullanıma sunmuştur. Taze ve hijyenik şekilde paketlenmiş ürünleri ile müşterilerinin sağlığını düşünerek hizmet vermektedirler. File’nin gıda ürünleri için Harras markasını, temizlik ürünleri için Actisoft markasını ve kişisel bakım için Daycase markasını reyonlarında müşterilerinin ihtiyaçları için  kullanıma sunulmuştur. . İhtiyaçlarınız doğrultusunda File Market’e giderek kampanyalı ürünleri satın alabilir ve yeşil etiketli ürünleri ile bütçenizi zorlamadan alışverişinizi yapabilirsiniz. Sadece kişisel bakım ve meyve sebze alanında değil unlu mamüller adı altında köy ekmeğinden çavdar ekmeğine börek çeşitlerinden farklı içerikli poğaçalara kadar birçok ürünü kolayca File marketlerde bulabilirsiniz. Ayrıca ürünlerini satışa sunan File Market hijyenik koşullarda yaptıkları teslimat ve saklama koşulları ile de sizin sağlığınızı önemseyerek çalışmaktadır. Tüketici haklarına önem verdikleri için File Market müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuşlardır.

File Market çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünlerle ilgili yaşadığınız sorunları ve sormak istediğiniz sorular için kullanabilirsiniz.

File Market müşteri iletişim telefon numarası: 0212 217 35 35

Arama terimleri: File Market müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, File Market çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir