Fibabanka Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Fibabanka 2010 yılında Garanti Bankası adı altında hizmet vermeye başlayan bir bankadır. Fiba Holding tarafından kurulmuş olan Fibabanka bireysel ve ticari alanda müşterilerine hizmet vermektedir.  Türkiye’nin özel sermayeli bankalarından biridir. Türkiye içinde bulunan şubeleri İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere 17 adet ilde 74 şubesiyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Fibabanka konut, ihtiyaç ve taşıt kredileri, farklı özellikte bulunan kredi kartları, vadeli ve vadesiz hesap gibi bankacılık alanında müşterilerine kullanma imkanı sunmuştur. Gelişen teknolojik şartlara uyum sağlamak için internet, telefon ve mobil bankacılık üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde işlem yapma olanağı bulunmaktadır.  Fibabanka kredi kartlarını kullanarak size özel fırsatlardan ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Kredi kartlarına ait bonus özelliği sayesinde alışveriş yaptıkça bonus kazanabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız alışverişlerinizde ise bonuslarınızla ödeyerek ücretsiz bir şekilde yapabilir ve taksitli ödeme ile bütçenizi zorlamadan ihtiyaçlarınızı kolayca giderebilirsiniz. Türkiye’nin önde gelen bankalardan biri olmayı hedeflemişlerdir.  Müşterilerinin kullanımına sundukları ürünlerini iyileştirmek için müşterilerinin fikirleriyle bankacılık hizmetlerine bir yenisini geliştirerek kalitesini artırmaktadır. Fibabanka müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını düşünceleriniz, yaşadığınız sorunlar için yardım ve destek almak gibi konularda kullanabilirsiniz.

Fibabanka çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dile öneri ve her türlü şikayetleriniz için arayabilirsiniz.  Fibabanka’ya yapacağınız önerilerde bankanın gelişmesine yardımcı olabilirsiniz.

Fibabanka müşteri iletişim telefon numarası:  444 88 88 – 0850 222 77 77

Arama terimleri: Fibabanka müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Fibabanka çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir