Facebook Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Mark Zuckerberg tarafından 2004 yılının Şubat ayında kurulan Facebook, günümüzün en çok üye sayısına sahip sosyal ağ platformudur. Gün geçtikçe gelişen teknoloji gereçleri günlük yaşamımızın neredeyse her noktasında var olmaya başladı. Birçok kişi boş zamanlarında Facebook, Instagram veya Twitter gibi platformlarda aktif olarak zaman geçirmektedir. Öyledir ki dünya üzerinde en çok Facebook üyeliği bulunan ülkeler arasında Türkiye 3.sıradadır.

Facebook üzerinden yıllardır görmediğiniz arkadaşınızı dahi bulabilir, arkadaşlarınız ile güncel olarak etkileşim halinde kalarak arkadaşlık bağınızı güçlendirebilirsiniz. Arkadaşlarınıza özel mesaj göndererek direkt iletişime geçebilir, günlük yaşantınızdan anlık olarak çekmiş olduğunuz fotoğrafları paylaşabilir, arkadaşlarınızın son durumları hakkında en güncel bilgileri alabilirsiniz.

Ayrıca Facebook Messenger sayesinde sadece veri kullanımı ile arkadaşlarınız ile mesajlaşabilir, sesli çağrılar yapabilir ve hatta görüntülü aramalar yapabilirsiniz. Oldukça stabil ve kolay kullanımı ile bilinen Messenger’in ülkemiz üzerinde milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır.

Facebook kullanımı esnasında birçok kullanıcı bazı problem ve hatalar ile karşılaşabilmektedir. Bu hatalardan en çok gündeme geleni ise yeni hesap açıldıktan kısa bir süre sonra kapanması olayıdır. Bunun dışında yaşanan Facebook hesap kapatılma olayı, Facebook özelliklerinden engellenme sorunları da sık sık yaşanan problemler arasında baş göstermektedir.

Facebook’un 444 lü veya 0850 li bir çağrı merkezi telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz 5 haneli numarayı arayarak hesabınız hakkında detaylı bir şekilde teknik destek alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi Facebook müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

Facebook Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
11820 (Ücretlendirme: 2.99 TL/dakika başı.)

Facebook Business Manager Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
11820 (Ücretlendirme: 2.99 TL/dakika başı.)

Facebook Audience Network Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
11820 (Ücretlendirme: 2.99 TL/dakika başı.)

Facebook Reklam Yöneticisi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
11820 (Ücretlendirme: 2.99 TL/dakika başı.)

Ayrıca aşağıda belirtmiş olduğumuz e-posta adreslerine mesajınızı göndererek de Facebook’tan yardım isteyebilirsiniz. Mesajınızı doğru departmana gönderdiğinizden emin olunuz.

Facebook hesabı ile ilgili güvenlik ve gizlilik ile ilgili problemler için;
[email protected]

Profil ve hesabınız ile iligi sorunlar için;
[email protected]

Facebook’ta bulunan bir kişiyi, grubu, sayfayı ve bir hareketi şikayet etmek için;
[email protected]

Facebook’ta Profil, dil ve diğer teknik sorunlar için;
[email protected]m

Facebook içinde sistemsel hatalar, Facebook içinde bulunan açıkları bildirmek için;
[email protected]

İstek, öneri ve şikayetler için;
[email protected]

Yaşamış olduğunuz problem hakkında halen bir çözüm bulamazsanız aşağıda bulunan yorum bölümü üzerinden mesajlarınızı göndererek bizden yardım alabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Facebook çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir