Eyüp Sabri Tuncer Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Eyüp Sabri Tuncer’in oğlu 1923 tarihinde kolonya formülü bulmuştur ve bu formül büyük bir yankı uyandırmıştı. Eyüp Sabri Tuncer oğlunun bu formülünü kullanarak büyük bir adım attı. Eyüp Sabri Tuncer bu formülü kullanarak bir dükkan açtı ve bu dükkan kısa bir zamanda büyük adımlara neden oldu. Eyüp Sabri Tuncer firmasını kuran Eyüp Sabri Tuncer ilk olarak cüzdan, deri ürünler, kemer gibi ürünleri satmaya başlamıştır. Zamanla büyük bir kolonya ismi olan Eyüp Sabri Tuncer herkesin bir numaralı tercihi olmuştur. Uzun yıllar boyunca devam eden isim zamanla herkesin tek tercihi olmuştur. Sıvı sabun, limon kolonyası, tütün kolonyası, ıslak mendil ve daha birçok ürün son derece uygun fiyatları ile dikkat çekmeye devam ediyor. İstanbul içindeki birçok mağazasının önünde uzun kuyrukları görmek mümkün oluyor.

Eyüp Sabri Tuncer Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Eyüp Sabri Tuncer markası ve ürünleri ile ilgili birçok soru, istek ve şikayetleriniz için Eyüp Sabri Tuncer müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Tüm müşteri personelleri son derece pratik hizmet vermek için çalışmaktadırlar. Eyüp Sabri Tuncer ile ilgili tüm problemleriniz için iletişim kanallarını kullanarak kolayca iletişim kurmanız mümkün olacaktır.

0212 469 80 80

Eyüp Sabri Tuncer Fabrika İletişim Telefon Numarası

Eyüp Sabri Tuncer ile ilgili ve tüm ürünleri ile ilgili iletişim kurmak için Eyüp Sabri Tuncer fabrikalarını arayarak kolayca iletişim kurmanız mümkün olacaktır. Üretim yapan fabrikalar ile iletişim kurarak tüm bilmek istediklerinizi iletebilirsiniz. Tüm sorularınız için kolayca iletişim kurarak bilgi alabilir ve tüm süreçler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

0312 598 03 90

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir