Eti Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

eti-musteri-temsilcisi-telefon-numarasi

1962 yılında Firuz Kanatlı tarafından Eskişehir’de kurulan Eti Gıda Anonim Şirketi günümüzde Türkiye’nin en büyük hazır gıda üreticileri arasında yer almaktadır. Türkiye Süper Lig’inde mücadele eden Eskişehirspor’un ana sponsoru olan Eti firması 8 bini aşan çalışanı ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Eti markasında bulunan logoda Hitit Güneşi figürü yer almaktadır. Eti ürettiği bisküvi, çikolata, kraker, lifli ürünler, kahvaltılık ürünler, dondurulmuş ürünler, soğuk atıştırmalıklar, kurabiye, kek, gofret, turta ve bebek maması gibi birçok hazır gıda ürünü üreterek tüm Türkiye’ye dağıtmaktadır. Ülkenin hemen her ücra köşesindeki bakkalda bile bulabileceğiniz Eti ürünleri sahip oldukları kalite ve lezzeti ile birçok müşterinin her zaman ilk tercihi olmuştur. Özellikle çocuklar tarafından beğenilen ürünleri ile ön plana çıkmaktadır.

Ürettiği her ürün için farklı bir tesisi bulunan Eti firması TPM tarafından mükemmellik ödülüne layık görülmüştür. Mutluluk Denince Akla sloganı ile birçok reklam filmi çeken ve yayınlayan firma televizyon ekranlarından yaptığı reklamlarla adını birçok kez duyurmuştur. Eti müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek adına müşteri hizmetlerini kurmuştur.

Eti Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0 222 221 20 00

Eti Müşteri Hizmetlerine yukarıda yer alan numarayı arayarak ulaşabilirsiniz. Ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir, soru, öneri ve şikayetlerinizi firmaya iletebilirsiniz.

Eti İletişim Formu (Tıklayın)

Ayrıca Eti Müşteri Hizmetlerine yukarıda bulunan iletişim formunu doldurarak ta ulaşabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Eti çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

2 comments

  1. Ejesh Dovranova Reply

    Eti burçak kremalı bisküvi 4 lü paket aldım şoktan. Bir tanesi yem yeşil bişey çıktı küftü büyük ihtimal. Hemen benimle irtibata geçerseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir