Esra Erol’da Canlı Yayın Telefon Numarası

Esra Erol uzun yıllar ATV ekranlarında evlendirme programı yapmıştır. 2017 yılının son dönemlerinde çıkan yasa ile evlenme programları yasaklanmış bu sebeple konsept değişikliğine gitmek zorunda kalınmıştır. Esra Erol’da ismiyle yayınına devam eden Esra Erol, gerçekleri gün yüzüne çıkartma konseptiyle seyircisi ile buluşmaktadır. Kayıpları bulma, cinayetleri aydınlatma, ihtiyaç sahiplerine destek olmak gibi temaların işlendiği program, hafta içi her gün 16:20 de yayına girmektedir.

Esra Erol’un programına konuk olarak, mağdur olarak veya tanık olarak katılmanız mümkün. Canlı yayında işlenen konu hakkında bir bilgi sahibi iseniz bildiklerinizi aktarmak üzere canlı yayına bağlanabilirsiniz. Yine suç teşkil eden bir duruma maruz kaldıysanız, bir yakınınızı kaybettiyseniz veya her hangi bir konuda desteğe ihtiyacınız varsa aşağıda vermiş olduğumuz iletişim numaralarından Esra Erol’da ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Esra Erol’da İhbar ve Bilgi Hattı İrtibat Numarası
0212 975 05 05

Yayın esnasında işlenen konu ile ilgili görsel, video veya herhangi bir dokümana sahipsiniz Esra Erol’da Whatsapp ihbar hattını kullanabilirsiniz.

Esra Erol’da Whatsapp İhbar Hattı
0545 975 05 06

Yayına katılmak için başvurularınızı mutlaka form üzerinden yapmanız gerekmektedir. Whatsapp ve telefon hatları üzerinden yapılan başvurular dikkate alınmamaktadır. Esra Erol’da programına başvurmak için gerekli form aşağıda verilmiştir.

Esra Erol’da Başvuru Formu

Esra Erol ekibi ile iletişime geçebileceğiniz son bir yöntem daha mevcut. O da sosyal medya. Aşağıda vermiş olduğumuz Facebook, Twitter ve Instagram hesapları üzerinden de irtibat kurabilirsiniz.

Esra Erol’da Facebook İletişimi için Tıklayın.!
Esra Erol’da Twitter İletişim için Tıklayın.!
Esra Erol’da Instagram İletişimi için Tıklayın.!

Son olarak, en hızlı iletişim yöntemi olarak Whatsapp ihbar hattını kullanmanızı tavsiye ederiz. Yayındaki olaylar hakkında düşünce ve görüşlerinizi yazımızın altına yorum olarak ekleyebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Esra Erol'da çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir