Erikli Su Siparişi Hattı Telefon Numarası

Türkiye’nin en köklü su firmalarından biri olan Erikli’nin suları Uludağ’ın zirvesinden gelmektedir. Yıllar önce eski adıyla Keşiş olan Uludağ’ın zirvesinde bulunan buz parçaları koparılır, kervanlarla imparatorluğa taşınır, sıcak yaz günlerinde halka sunulurdu.

Tarih boyunca bir çok membaya kaynak olan eşsiz lezzete ki Uludağ zirvesinin suyu, günümüzde Erikli ile sofraları gelmektedir. Suyun doğal minerallerini, binlerce yıl önce oluşan katmanlar  oluşturuyor.

60’lı yılların başında kurulan tesis Nuri Nihat Aslanoba tarafından kurulmuştur. 70’li yılların sonuna kadar sadece seçkin restoranlarda küçük cam şişelerde bulunabilen su 80 li yıllarda damacana olarak hayatımıza girdi.

Maalesef ki musluktan akan sularımızın sağlıksızlığı artınca bizimde alışkanlıklarımız değişti. Artık neredeyse her evde su damacanaları kullanılmaya başlandı.

Zaman içerisinde tüm Türkiye’ye yayılan erikli suyu bugün ülke sektörünün en çok beğenilen ve taktir edilen firmalarından biri haline geldi. Yakın zamanda Nestle Su ile birleşerek gücüne güç katmış durumda.

Eviniz veya iş yeriniz için ise oturduğunuz yerden su siparişi vermeniz mümkün. Aşağıda vermiş olduğumuz iletişim numarası sayesinde Erikli su siparişinizi kolayca verebilirsiniz.

Erikli Su Sipariş Hattı Telefon Numarası
444 0 222

Erikli sistemine 1 kere kayıt olduğunuzda diğer su siparişleriniz için adres belirtmenize gerek kalmamaktadır. Müşteri kaydı yapıldıktan sonra size verilecek olan numarayı söylemeniz veya sisteme kayıtlı olduğunuz numaradan Erikli sipariş hattını aramanız yeterli olacaktır. İnternet üzerinde su siparişi vermek için aşağıda vermiş olduğumuz formu kullanabilirsiniz.

Erikli Online Su Siparişi

İnternet üzerinden vereceğiniz siparişlerde Facebook adresinizin olması gerektiğini unutmayınız.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Erikli çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir