Enpara Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

Enpara, Türkiye’nin son zamanlarda yoğun ilgi gösterdiği şubesiz bir bankadır. 2012 yılında kurulmuştur. ‘bankadan güzeli’ sloganıyla dillere dolanmıştır. Kurulduğu zamandan beri yoğun ilgi görmüştür. Hesap açma, birikim hesapları, kredi kartı, havale, EFT, otomatik ödeme talimatları, fatura ödeme gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Enpara hesabı açmak için web sitelerine kaydolmanız yeterlidir. Daha sonra bankacınız kapınıza kadar gelerek, kartınızı ve tüm bilgileri size verir. Ayda 3 kez ATM cihazlarından işlem yapma hakkınız bulunmaktadır. Telefondaki işlemlerin sınırı yoktur. Şube masrafları olmadığı için bazı konularda daha avantajlıdır. Faiz oranları ise oldukça düşüktür. Enpara kullanan her müşteriye aylık görevler verilir. Bu görevler para çekme, fatura ödeme, en az 100 TL hesap hareketi gibi görevlerdir. Bu görevlerden en az beş tanesini yapan ayın enparalısı olur ve özel faiz oranlarından yararlanır. Her ay tekrar eden bu görevler, kullanıcıların dikkatini oldukça çekmektedir. Zamanla daha fazla kullanılan Enpara, milyonlarca müşteriye hizmet vermektedir. Tüm sorularınız için Enpara müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

 

 

Ürün ve hizmetler hakkında tüm soru, istek, şikayet ve önerileriniz için Enpara çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde ne zaman ararsanız kolayca iletişim kurabilirsiniz. Diğer tüm sorularınız için Enpara müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Tüm işlemleriniz hızlıca gerçekleşir. Şubesi olmadığı için, telefon kanallarına daha çok yoğunluk gösteren bir bankadır.

 

 

Enpara Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 222 36 63

 

 

 

Arama Terimleri; Enpara müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Enpara müşteri temsilcisi, Enpara çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Enpara irtibat numarası, Enpara telefon numarası, Enpara iletişim numarası, Enpara şikayet hattı, Enpara müşteri hizmetleri, Enpara çağrı merkezi

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir