E-tesettür İletişim Telefon Numarası

E-tesettür Türkiye’de kadın giyim alanında hizmet veren internet sitesidir. İlk olarak internet sitesini 2012 yılında açarak faaliyetlerine başlamıştır. Tesettür giyim alanında müşterilerine hizmet vermektedir. E-tesettür internet sitesinin ürünleri arasında eşarp, şal, elbise, tunik, ceket, pantolon, gömlek, ferace, mont, kaban, eşofman, pardesü ve büyük beden alanında birçok farklı renk, model ve bedende ürünleri bulunmaktadır. Büyük beden modelleri sayesinde beden bulmakta zorluk çeken müşterileri için de ürünlerini satışa sunmuştur. Bütçenizi zorlamadan E-tesettür internet sitesinde aksesuar alanında da omuz çantası, sırt çantası ve el çantası bulunmaktadır. Tesettür giyim alanında faaliyet gösteren E-tesettür birçok farklı markadan ürünleri piyasaya sürmüştür. Armine, Kayra, Nihan, Yedi İklim, Marina ve Loreen markaları başta olmak üzeree Rana Zenn, Pierre Cardin, Sapphire, Seçil, Tilla Store, Vissona, Akel, Hzl Collection ve Mileny markalarının farklı kaliteden ve fiyattan ürünlerini internet sitesinde müşterilerinin satışına sunmuştur. Ayrıca tesettür giyimin yanı sıra tesettürsüz kadınlar içinde ürünleriyle faaliyet göstermetkedir. Deniz ve spor giyimde, abiye alanında uygun fiyatlı kaliteli ve güvenli ürünleri bulunmaktadır. İnternet sitesi üzerinden istediğiniz model, renk ve bedene göre dikkatli ve özenli bir şekilde şiparişlerinizi hazırlayarak yurt içi ve yurt dışında bulunan müşterilerine hizmet vermektedirler. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için E-tesettür müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

E-tesettür çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabiliriniz.

E-tesettür müşteri iletişim telefon numarası:  0850 200 92 00

Arama terimleri: E-tesettür müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, E-tesettür çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir