E-Bebek Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

e-bebek-musteri-temsilcisi-telefon-numarasi

15 yıl önce Halil Erdoğmuş tarafından yeni bebeği olmuş ebeveynler için kurulan e-bebek firması yeni anne ve baba adaylarına hizmet vermeye devam ediyor. E-bebek yeni bebek sahibi olan ve olmayı düşünen aileler için birçok ürün satmaktadır. Bebeklerinizin ihtiyaç duyduğu birçok ürüne kolaylıkla erişebileceğiniz firma ebebek.com üzerinden ve fiziksel mağazaları üzerinden sizlere hizmet sunmaktadır.

Türkiye’nin ilk online mağazası olma özelliğini taşıyan e-bebek internet üzerinden elde ettiği başarıları sürdürmek adına fiziki mağazacılığa geçiş yaparak ticaret hacmini büyütmüş ve daha fazla müşteriye ulaşmıştır. Yeni doğan bebekleriniz için ihtiyaç duyduğunuz, beşik, yatak, biberon, puset, giysi, ayakkabı, bebek bezi, bebek odası, banyo, bakım ürünleri, mendil, oyuncak, kitap ve daha birçok kategoride ki ürünleri ile kolaylıkla erişebileceğiniz e-bebek ülkemizin birçok noktasına bulunan mağazaları ile sizlere hizmet sunmaktadır. Satışa sunduğu ürünlerin kalitesinin yanı sıra her ekonomiye özel ürünleri ile alanında uzman bir firma olan e-bebek müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek adına müşteri hizmetlerini açmıştır. Müşteri hizmetleri aracılığı ile ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

E-Bebek Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0 216 326 11 11

Yukarıda yer alan müşteri hizmetleri numarasını hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde arayarak firma ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden firmaya ulaşmak için aşağıda yer alan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

E-Bebek İletişim Formu (Tıklayın)

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
E-Bebek çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir