D&R Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

dr-musteri-temsilcisi-telefon-numarasi

Kasım 1996 yılında Raks Grubu ve Doğan Holding ortaklığı ile kurulan D&R adını iki firmanın baş harflerinden almaktadır. 1997 yılında İstanbul Erenköy’de ilk mağazasını açan D&R kitap, müzik, film, kırtasiye ürünleri başta olmak üzere birçok kültür, eğlence ve teknoloji ürünleri satmaktadır.

Aradığınız birçok filmi, kitabı ve müzik albümlerini rahatlıkla bulabileceğiniz D&R mağazaları oyuncak, yapboz, kırtasiye ürünleri, elektronik eşya ve daha birçok ürünü ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. 2013 yılı itibari ile Türkiye genelinde 25 ilde 142 mağazası bulunan D&R resmi internet sitesi üzerinden de ürünlerini satışa sunmaktadır.

Nisan 2018 yılında 440 milyon TL karşılığında Turkuvaz Medya Grubu tarafından satın alınmıştır. Türkiye’de bulunan birçok alışveriş merkezinde mağazası bulunan D&R’a uğrayarak dilediğiniz yazarın kitabına ulaşabilir, en çok dinlediğiniz sanatçıların albümlerini burada bulabilirsiniz. Müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek adına müşteri hizmetlerini müşterilerinin hizmetine sunan D&R’ı arayarak ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

D&R Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0 850 266 37 37

D&R Müşteri Hizmetlerini arayarak satın aldığınız ürünler hakkında soru, öneri ve şikayetlerinizi firmaya iletebilirsiniz. D&R müşteri hizmetleri hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde hizmet sunmaktadır.

D&R İletişim Formu (Tıklayın)

Ayrıca resmi internet sitesinde yer alan iletişim formu üzerinden de firmaya ulaşabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
D&R çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.