Detay Maxinet Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

İstanbul merkezli olarak 2002 yılında faaliyetlerine başlayan Detay Telekom Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 2017 yılında Detay Maxinet isimli firma ile internet reklamcılığı, SEO ve ponzi sistemi ile bilinmektedir. Son zamanlarda oldukça fazla üye toplayan sisteme devlet tarafından soruşturma açılmış ve şirketin resmi web sitesi ile tüm internet servisleri mahkeme kararı ile engellenmiştir.

Genel mantığına bakılacak olursa şirket, belli bir miktarda ücret ödeyerek üye olan tüm kullanıcılarına sistemle uyumlu ve yazılımı kurulu bir biçimde bilgisayar göndermekte ve bu gönderilen bilgisayarların gün boyu açık olması halinde özelliğine ve yeterliliğine göre günlük olarak kazanç verilmesini vaad etmekteydi.

Hizmete üye olan kullanıcılara sunulan sözleşmelerin onayı karşılığı girilen bu sistemde kullanıcılar yılın 365 günü verilen bilgisayarları sürekli açık bırakmaları gerekmekteydi. Açık kalması halinde kullanıcının sözleşmede yazılı olan ve satın aldığı pakette ibraz edilen günlük kazancı da hesabında yansıtılmaktaydı.

Ancak Türkiye Cumhuriyeti’nde son zamanlarda sıklıkla karşılaşılan ponzi sistemleri devlet sıkı bir denetim altına sokarak bunlardan halkı ve insanları kandırıcı, dolandırıcı, vaatlere karşılık gelmeyen ve uzun ömürlü görülmeyen tüm sistemlere soruşturma açıldı. Bu şirketlerden bir tanesi de Detay Maxinet idi ve Detay Maxinet’in tüm site ve sistemlerinin erişimleri mahkemede çıkan karar sonucu tamamen kapatılmıştır.

Detay Maxinet Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 611 09 98

Detay Maxinet Şirket Adresi
Mustafa Kemal Paşa Cd. Hukukçular Towers No 66/B Kat:1 Cevizli-Kartal / İstanbul

Detay Maxinet İletişim Mail Adresi
[email protected]

Detay Maxinet in 0850 li bir Detay Maxinet çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla Detay Maxinet müşteri temsilcisine bağlanabilir, sisteme yatırmış olduğunuz paranın akıbeti hakkında bilgi alabilir, mağduriyetinizi dile getirebilir ve diğer sormak istediğiniz tüm soruları müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Detay Maxinet çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

1 Comment

  1. Murat danyıldız Reply

    Merhaba kapanmadan önce 500 dolar gönderdim Ama elime bilgisayar dahil geçmedi Bu konuyla ilgili yardımcı olun lütfen hakkımı yemeyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir