Derimod Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

derimod-musteri-temsilcisi-telefon-numarasi

Ümit ve Zerrin Zaim tarafından İstanbul’da 4 dikiş makinesi ve 10 eleman ile kurulan Derimod firması günümüzde ülkemizin en önde gelen hazır giyim firmaları arasında yer almaktadır. 1974 yılında kurulan firma kısa sürede büyük gelişmeler kaydetmiş ve 1982 yılında ABD’de ilk mağazasını açmıştır. ABD’nin Los Angeles eyaletinde ilk mağazasını açan firma giyim sektöründe en önde gelen firmalardan birisi olmanın yanı sıra birçok ünlü ismi reklam filmlerinde oynatmıştır. Mila Jovovich ve Linda Evangelista gibi isimleri reklam kampanyasında oynatan Derimod, Türkiye dışında reklam ve moda çekimleri gerçekleştiren ilk Türk deri markası olmuştur. 1998 yılından bu yana deri giysilerin yanı sıra çanta ve kadın ayakkabı ürünleri de üretmeye başlayan firma ürün yelpazesini daha da genişletmiştir. 2013 yılı verilerine göre ise firma yılda yaklaşık 2 milyon ayakkabı üretim kapasitesine ulaşmıştır.

2016 yılı itibari ile ülkemizde yaklaşık 110 adet mağazası bulunan Derimod firmasının yurt dışında da birçok mağazası ve satış noktası bulunmaktadır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde 3 adet mağazası bulunan firma internet üzerinden birçok sitede online alışveriş imkanını müşterilerine sunmaktadır. Deri giyiminin öncü isimlerinden bir tanesi olan Derimod müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek adına müşteri hizmetlerini hizmete sunmuştur.

Derimod Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 288 42 88

Derimod Müşteri Hizmetleri hafta içi her gün 09:00-18:00 saatleri arasında müşterilerine hizmet vermektedir.

Derimod Müşteri Hizmetleri Mail Adresi
[email protected]

Derimod İletişim Formu (Tıklayın)

Derimod Müşteri Hizmetlerine telefon numarasının yanı sıra mail adresi ve internet sitesinde yer alan iletişim formu üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Derimod çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir